AKT WOLI NARODU

Quoted post


Anonymous

#26 URUCHOMIĆ WŁAŚCIWĄ PROCEDURĘ !!

2012-12-02 13:00

Żadne lamentowanie nad " rozlanym mlekiem " . Prokuratura nie była tu właściwym adresatem petycji. Należy wytoczyć zbiorowe powództwo na zawrotną kwotę przeciwko Skarbowi Państwa - ( odpowiednie statio fisci - które nie licząc się ze zdaniem narodu zawarło niekorzystne dla Polaków umowy , rozprzedało bez ich zgody majątek państwowy.) Jednym słowem uruchomić procedurę odszkodowawczą , w ramach której w celu naprawienia szkody , zażąda się także odstąpienia od Unii Europejskiej ). Z drugiej strony, należy doprowadzić do postawienia przed Trybynałem Stanu WINNYCH TAKIEGO STANU RZECZY !! A więc do dzieła, nie narzekać tylko czynić .

Odpowiedzi

Krzysztof Puzyna
Autor petycji

#29 Re: URUCHOMIĆ WŁAŚCIWĄ PROCEDURĘ !!

2012-12-03 19:40:05

#26: - URUCHOMIĆ WŁAŚCIWĄ PROCEDURĘ !!

>...to tylko " bijecie pianę " bez jakichkolwiek skutków . Należy czynić a nie pisać.

Szczególną zaletą, AKTU WOLI NARODU, jest jego osadzenie w suwerennych decyzjach obywateli. Będzie miało to decydujące znaczenie, gdy podpisze go WIĘKSZOŚĆ społeczeństwa. To nie jest petycja do władzy, którą można wrzucić do kosza. Z chwilą posiadania większości, ten AKT będzie ważny, czy się jakieś władzy będzie podobać, czy nie.

Jedyną akceptację, którą ten akt potrzebuje jest akceptacja NARODU POLSKIEGO.

Bicie piany to raczej procesowanie się w sądach, skorumpowanych, aroganckich, nieszanujących ani prawa ani państwa - sądach jak w PRL-u. TO JEST BICIE PIANY i dowartościowywanie urzędów, które powinny służyć społeczeństwu, a nie być politycznym narzędziem do wywłaszczania i represji. Dlatego sądy nie będą legalną instancją dla Aktu WOLI NARODU, ale referendum ogólnopolskie, nawet bez zgody Sejmu RP.

Wynika to z tego, że koalicja okrągłostołowa ( PIS, PO, SLD, służby) dysponuje lewym oprogramowaniem, które używa przy referendach i wyborach. Jest to tajne oprogramowanie na zlecenie, które te ugrupowania używają do MANIPULACJI WYNIKÓW GŁOSOWAŃ przynajmniej od roku 2004, patrz Wyjaśnienia do protestu.

Dlatego, podpisy pod referendum powinny być przemyślane, gdyż będą zobowiązujące. Chcę widzieć ich potwierdzenie w przyszłym referendum ogólnopolskim!

 

ot co

#713 Re: URUCHOMIĆ WŁAŚCIWĄ PROCEDURĘ !!

2014-06-16 15:54:04

#26: - URUCHOMIĆ WŁAŚCIWĄ PROCEDURĘ !!

Wytaczając powództwo przeciwko skarbowi państwa robisz tylko Polsce "kuku" bo przeciez skarb państwa to nasz wszystkich budżet czyli nasze podatki z naszej cięzkiej pracy.

Czyli strzelasz sobie w pietę, a to przeciez nie my jestesmy za tą ruine kraju odpowiedzialni. TO rządy kolejne powinny personalnie ponieśc konsekwencje za swoje decyzje, za zniszczeni kraju i wywłaszczenie Polakow.


Gość

#761 Re: URUCHOMIĆ WŁAŚCIWĄ PROCEDURĘ !!

2015-04-25 10:39:41

#26: - URUCHOMIĆ WŁAŚCIWĄ PROCEDURĘ !! 

 Co do postawienia przed Trybunałem winnych się zgadzam. Co do powództwa przeciwko skarbowi państwa juz nie. Przecież Państwo to MY obywatele, skarb państwa to nasze podatki!

Powinnismy się domagać zwrotu majątku narodowego od tych którzy nam go ukradli i ten majatek powinien pracowac na rzecz narodu ( surowce naturalne)