GoSuperModel Zmiany Zmian

My, niżej podpisane zwracamy się z uprzejmą prośbą o zmiany dotyczące aktualizacji witryny GoSuperModel.pl. Prosimy o zmiany dotyczące sprzedarzy przedmiotów wyłącznie przez osoby posiadające konto VIP oraz aukcji, które bardzo psują nasz tutejszy rynek handlowy. Wiele osób przez te zmiany kończy grę. Decyzję o napisaniu tej petycji podjęliśmy po usunięciu wielu kont, oraz SPAM-ie wszechobecnym na GSM-owskim forum

Jesteśmy zdania, że poprawić grę można, pytając osób które w nią grają co chciałyby mieć, i wybierać korzystne dla GSM oferty. Aukcje są dobrą rzeczą, potwierdzam, aczkolwiek wolałybyśmy żeby nie było to tylko dla VIP-ów. Możliwość normalnej sprzedaży przedmiotów "Jak za dawnych lat" też byłaby dobra ;)

Dzięki wprowadzeniu postulowanych zmian uda się z pewnością zapobiec usuwaniu się wielu osób, oraz przywróci coś, co w tej grze było ;)

Prosimy o przychylne rozpatrzenie naszej prośby.


W imieniu dziewczyn grających w GoSuperModel

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Hidoi do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook