Internet światłowodowy dla Szczawna-Zdroju

My Mieszkańcy Szczawna-Zdroju apelujemy do Burmistrza Marka Fedoruka o podjęcie wszystkich możliwych działań w celu umożliwienia, ułatwienia instalacji, podłączenia sieci internetowej światłowodowej na terenie Gminy Uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój. W 21 wieku dostęp do szybkiego internetu nie jest już tylko przywilejem ale koniecznością, służy nie tylko do rozrywki ale wielu osobom i firmą do realizacji zadań służbowych. Bez zdecydowanego wsparcia Gminy w celu podłączenia jak największej liczby punktów wielu z nas mieszkańców zostaje pozbawiona możliwości korzystania z światłowodu. Apelujemy i prosimy o wykorzystanie szansy na internet światłowodowy dla całego miasta, ograniczenie barier biurokratycznych, przychylność dla firm realizujących podłączenia i stworzenia warunków i możliwości dla maksymalnie szybkiego pokrycia siecią światłowodową całego miasta! 


Szczawno Zdrój Możliwości    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Szczawno Zdrój Możliwości do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...