Kabaret (1972) na DVD i Blu-ray

"Kabaret" - to legendarny musical w reż. Boba Fosse'a nagrodzony 8 Oscarami. Film będący dużym kultem dla miłośników kina, mniej więcej w takim samym stopniu jak "Ojciec chrzestny" czy "Lot nad kukułczym gniazdem". 

Niejeden kraj doczekał się już wydania DVD i Blu-ray. Tymczasem w Polsce do dzisiaj ten klasyk nie znalazł się na półkach polskich Empików czy MediaMarktów. Tak, ten musical, którego piosenki zna już pewnie każdy i do dzisiaj zajmuje wysokie miejsce na liście ulubionych filmów tego gatunku u wielu kinomanów nie został wydany nawet w marnym wydaniu gazetowym. 

Czas wziąć sprawy w swoje ręce i pokazać Sz. dystrybutorom co chętnie byśmy kupili z ich obszernych katalogów. Jako autor petycji liczę na jak najwięcej podpisów, bez Was być może będziemy zmuszeni do zobaczenia tego klasyka co najwyżej przy użyciu niezbyt legalnych źródeł...

Petycja skierowana do takich dystrybutorów DVD jak: Galapagos films, Kino Świat czy Gutek Film.

3945_cda289e0de54303fa0b3f319d52ccc47.jpg


Krystian Miderski    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Krystian Miderski do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook