Kamil Labudda „Budda” - eBook ! Wartość kolekcjonerska i sentymentalna.

IMG_58412.jpeg                                                    

IMG_58421.jpeg  


                                                        
 

                                  PETYCJA

                                                         
Szanowni Państwo,

Na podstawie Ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o petycjach (Dz.U. 2014 poz. 1195), zgodnie z art. 2 ust. 1, składam niniejszą petycję w interesie publicznym, dotyczącą uznania ebooków za dobra o wartości sentymentalnej oraz kolekcjonerskiej, a także o podjęcie stosownych działań w tym zakresie.

 

                              UZASADNIENIE

Zwracam się z uprzejmą prośbą o podjęcie działań mających na celu uznanie sprzedaży ebooków promocyjnych przez Pana Kamila Janusza Labudda urodzonego 11.10.1998r. w Krakowie za transakcje dotyczące rzeczy o wartości sentymentalnej oraz kolekcjonerskiej. W kontekście coraz szerszej cyfryzacji dóbr kulturowych, ebooki, podobnie jak ich papierowe odpowiedniki, zyskują na wartości nie tylko z powodu ich treści, ale także z powodu emocjonalnego przywiązania czytelników i znaczenia, jakie mają dla społeczności fanów oraz kolekcjonerów.

Szczególnie pragnę podkreślić twórczość Kamila Labuddy, którego ebooki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród miłośników motoryzacji. Jego publikacje pozwalały fanom odkryć fascynujące aspekty świata, do których nie mieli dostępu w jego filmach. Dzięki ebookom Kamila Labuddy, można było zajrzeć “od kuchni” do świata Formuły 1, dowiedzieć się, jak wygląda drift od samego początku, czy zobaczyć kulisy pracy montażystów filmowych. Te unikalne treści, niedostępne w innych materiałach tworzonych przez autora, były możliwe do przeczytania tylko dzięki zakupowi jego ebooków, co czyniło te publikacje jeszcze bardziej wartościowymi i pożądanymi przez fanów.

Zakup tych ebooków był w pełni dobrowolny, a działania promocyjne były prowadzone w sposób nienachalny, skierowane do grona zainteresowanych odbiorców. Oferta nie była agresywnie promowana, co dodatkowo podkreśla uczciwy i transparentny charakter sprzedaży.

Publikacje Kamila Labuddy miały nie tylko walory edukacyjne, ale były też inspiracją do rozwijania osobistych zainteresowań i pasji, szczególnie w kontekście motoryzacji i filmowej produkcji. Ebooki te, podobnie jak tradycyjne książki, zyskały wartość sentymentalną i kolekcjonerską, szczególnie wśród tych, którzy mieli okazję zapoznać się z unikalnymi treściami, jakich autor nie oferował w innych formach swojej twórczości.

Na podstawie art. 4 ust. 2 ustawy o petycjach, ja oraz osoby podpisane pod niniejszą petycją stanowczo prosimy o uznanie ebooków za dobra mające zarówno wartość sentymentalną, jak i kolekcjonerską. Uznanie ebooków za rzeczy wartościowe na tych płaszczyznach umożliwi lepszą ochronę praw nabywców i właścicieli tych cyfrowych treści. Wnosimy o pilne rozpatrzenie tej sprawy i podjęcie odpowiednich działań legislacyjnych, które pozwolą stworzyć przepisy i regulacje zapewniające należytą ochronę cyfrowych dóbr kulturowych, takich jak ebooki.

Jesteśmy głęboko przekonani, że takie działania są niezbędne, aby dostosować prawo do zmieniającej się rzeczywistości cyfrowej, w której ebooki odgrywają coraz większą rolę w życiu wielu ludzi, szczególnie jako wartościowe przedmioty o charakterze osobistym i kolekcjonerskim.

 

  • Podpisy mogą składać osoby powyżej 16 roku życia, proszę podpisywać się pełnym imieniem i nazwiskiem.

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Marcin S. będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:




Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...