Knurów: Petycja ws. utworzenia drugiego oddziału specjalnego w Miejskim Przedszkolu nr 13 w Knurowie

Szanowni Mieszkańcy Gminy Knurów!

Zwracam się do Was z prośbą o podpisanie niniejszej petycji dot. utworzenia drugiego oddziału specjalnego dla dzieci ze spektrum autyzmu w Miejskim Przedszkolu nr 13 w Knurowie. Jest to odpowiedź na prośby rodziców niepełnosprawnych dzieci oraz kadry pedagogicznej MP nr 13 w Knurowie.

Krótka treść petycji:

Szanowny Panie Prezydencie! Szanowni Radni Rady Miasta Knurow! W odpowiedzi na ostatnie wydarzenia dotyczące sytuacji w Miejskim Przedszkolu nr 13 w Knurowie zwracamy się do Państwa z prośbą o zabezpieczenie środków finansowych w budżecie Gminy Knurów na 2022 rok na rzecz utworzenia drugiego oddziału specjalnego dla dzieci ze spektrum autyzmu w MP nr 13 w Knurowie, aby niepełnosprawne dzieci miały możliwość odpowiedniego rozwoju pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Za pozytywne rozpatrzenie z góry uprzejmie dziękujemy. Z wyrazami szacunku - Mieszkańcy Gminy Knurów

Pamiętajcie o potwierdzeniu podpisu za pośrednictwem poczty e-mail. :) 

Pozdrawiam - Dominik Borczyk - autor petycji 

A6C02E30-0960-424E-B9E9-086CB4BF9E03.png

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Dominik Borczyk do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...