Komitet Obrony Gietrzwałdu

 1. Drodzy mieszkańcy oraz miłośnicy Gietrzwałdu.
  Na naszych oczach dzieje się historia. Nasza piękna miejscowość z cudownym warmińskim klimatem, panującym tu spokojem oraz pięknym krajobrazem przestaje istnieć w tej formie. Za sprawą nietrafionych oraz z nikim nie konsultowanych decyzji powstają coraz to nowe inwestycje zaburzające harmonię i urok tego miejsca. Już od dłuższego czasu są o tym rozmowy niezadowolonych z tego co się dzieje mieszkańców, a także osób którym na sercu leży dobro naszej urokliwej okolicy. W ludziach zbiera się gorycz i bunt na dziwne i nieracjonalne decyzje. Zaskakują one nawet najbardziej odpornych mieszkańców naszej gminy. Apogeum nastąpiło w dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia, kiedy to na stronie gminy ujawniono zamiar wydania zgody na budowę potężnego Centrum Dystrybucyjnego Lidl, podobno największego w Europie. To wszystko na działce usytuowanej w granicach Gietrzwałdu. Znane były zakusy na tak niezdrową sytuację. Nikt jednak chyba w najśmielszych myślach nie przypuszczał, że będzie ona możliwa do zrealizowania w takim miejscu jakim jest nasz kochany Gietrzwałd i jego okolice.
  Niestety wygląda na to, że karty rozdano pod stołem...
  Czara goryczy się przelała! Postanowiliśmy walczyć, aby nie dopuścić do degradacji naszej małej ojczyzny, tego co niej piękne, tego co kochane, tego z czego jesteśmy dumni...
 2. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie:
  https://www.facebook.com/100089078199075/
 3. Podpisując naszą petycję deklarujesz, że jesteś przeciwko budowie Centrum Dystrybucyjnego Lidl Gietrzwałd.
 4. Publikujemy link do zrzutki wspierającej działania i akcje Komitetu Obrony Gietrzwałdu: https://zrzutka.pl/ty6ee7. Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy.
  20220616_081748.jpg

Komitet Obrony Gietrzwałdu    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Komitet Obrony Gietrzwałdu będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...