Petycja do Departament Transportu Drogowego Ministerstwa Infrastruktury dotycząca ułatwionej konwersji polskiego prawa jazdy na nowozelandzkie na zasadach wzajemności

Petycja dotyczy zwrócenia uwagi Ministerstwa, lub innej powołanej do tego agencji rządowej i prośby o zajęcie się tematem ułatwionej konwersji polskiego prawa jazdy na nowozelandzkie, co znacznie ułatwiłoby funkcjonowanie Polaków mieszkających w Nowej Zelandii i zrównałoby nasze prawa i przywileje w tym względzie z prawami i przywilejami obywateli innych państw Unii Europejskiej.

My niżej podpisani zwracamy się do Ministerstwa Infrastruktury RP z prośbą o zajęcie się sprawą ułatwionej konwersji polskiego prawa jazdy na nowozelandzkie, na takich samych zasadach jak ma to miejsce w przypadku innych krajów Unii Europejskiej, czyli bez konieczności ponownego zdawania zarówno teoretycznego jak i praktycznego egzaminu. Aby taka ułatwiona procedura mogła dotyczyć posiadaczy polskiego prawa jazdy na takich samych zasadach jak posiadaczy prawa jazdy z innych tzw. starych krajów Unii Europejskiej niezbędna jest współpraca w tej kwestii polskiego Ministerstwa Infrastruktury z jego nowozelandzkim odpowiednikiem. Badając temat ze strony nowozelandzkiej otrzymaliśmy oficjalne pismo potwierdzające chęć współpracy w tym zakresie i ogólne warunki, które musiałyby zostać spełnione, aby taka ułatwiona konwersja mogła przysługiwać posiadaczom polskiego dokumentu, w tym głównie zasada wzajemności.

W załączeniu w/w pismo w oryginale.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Izabella Rogala do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )