KUWEJT BEZ WYBOROW PREZYDENCKICH 2020

urna.png

 

Kuwejt, 13 czerwca 2020


Szanowni Państwo,

Okazuje się, że Wybory Prezydenckie 2020 za granicą odbędą się bez udziału obywateli polskich przebywających na terenie Kuwejtu i Królestwa Bahrajnu.


Zostaliśmy poinformowani mailem z Ambasady, że 'sytuacja pandemiczna' i brak zgody państwa przyjmującego jest głównym powodem nieutworzenia Okręgu Wyborczego w Kuwejcie. ‘Sytuacja pandemiczna' była znacznie bardziej niebezpieczna kiedy mogliśmy rejestrować się do planowanych na 10 maja wyborów, które w trudniejszym okresie (niż obecny) miały mieć charakter osobisty. 

Jesteśmy oburzeni, że odebrano nam konstytucyjne prawo do czynnego udziału w wyborach i domagamy się utworzenia obwodu głosowania na terenie Ambasady RP w Kuwejcie w terminie jak najszybszym, żeby umożliwić nam rejestracje i oddanie głosu w Wyborach Prezydenckich 2020.


Polonia w Kuwejcie i w Krolestwie Bahrajnu (Monika, tel +965 66346499)    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Polonia w Kuwejcie i w Krolestwie Bahrajnu (Monika, tel +965 66346499) do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...