Petycja do Prezydenta Olsztyna o pozostawienie łącznika z oś Generałów do Brzezin

petycja_lacznik_2000.jpg
Petycja do Prezydenta Olsztyna
o pozostawienie drogi, łącznika, dojazdu
z oś Generałów do Brzezin

Prezydent Olsztyna
Piotr Grzymowicz

 Każdego dnia w godzinach porannego szczytu ulica Sikorskiego staje się wielkim samochodowym korkiem. Pewną ulgę dla jadących do centrum stanowi działający teraz łącznik z oś. Generałów do Brzezin i dalej al. Warszawskiej. Deklarowane jego zamknięcie wraz z zakończeniem inwestycji tramwajowej, zwiększy ruch na i tak zakorkowanej rano ulicy Sikorskiego. I wzrosną uciążliwości porannego dotarcia do pracy, szkoły, biura.

 My niżej podpisani składamy petycję do Prezydenta Olsztyna, o pozostawienie funkcjonowania łącznika z oś Generałów do Brzezin dla zmniejszenia porannych korków na ulicy Sikorskiego. W celu ułatwienia codziennego dotarcia do centrum tysiącom mieszkańców oś. Generałów, Jarot, Nagórek, Pieczewa i okolic. W celu pomocy wszystkim tym którym doskwierają uciążliwości porannego zakorkowania ul. Sikorskiego.

z poważaniem


Tomasz Głażewski, Olsztyn - Pieczewo, Jaroty, Generałów    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Tomasz Głażewski, Olsztyn - Pieczewo, Jaroty, Generałów do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...