Likwidacja bariery na DK-5 na wiadukcie A4 w Bielanach Wrocławskich

bariera.jpgŻądamy natychmiastowego usunięcia bariery na drodzę DK-5 na wiadukcie autostrady A4.

My mieszkańcy Bielan Wrocławskich, Tyńca Małego oraz pozostałych miejscowości w Gminie Kobierzyce wyrażamy zdecydowany sprzeciw postawieniu bariery ograniczającej ruch wyjazdowy z Bielan Wrocławskich w stronę Wrocławia na drodze DK-5 na wiadukcie nad autostradą A4. Postawienie tej bariery już zdecydowanie wyraźnie pogorszyło sytuację komunikacyjną we wsi Bielany Wrocławskie. W godzinnach porannych w ostatnich dniach korek niespotykanie dotychczas sięgał już ul. Kłodzkiej w Bielanach Wrocławskich.

Żądamy natychmiastowego usunięcia bariery również ze względu na bezpieczeństwo samochodów wjeżdżających na wiadukt od strony ul. Czekoladowej. Bariera jest w miejscu dużym zaskoczeniem dla kierowców i powoduje niebezpieczne sytuacje. Również wjazd na autostradę z tego samego kierunku w stronę Legnicy jest w tej chwili bardzo grożący kolizjami, ponieważ auta wjeżdżające z autostrady w stronę Wrocławia, mimo znaku podporządkowania nie stosują się do niego i nie wpuszczają kierowców.


Krzysztof Drozdowski - Sołtys Bielan Wrocławskich    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Krzysztof Drozdowski - Sołtys Bielan Wrocławskich do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...