Madonna: The Celebration Tour - chcemy koncertu w Polsce!

Pokażmy osobom zainteresowanym organizacją koncertu, że Madonna nadal wzbudza emocje w Polsce oraz że polska publiczność także chce usłyszeć u siebie największe hity artystki!

 

UWAGA! Podpisanie petycji może wymagać potwierdzenia za pośrednictwem adresue-mail!

 

DLACZEGO TA PETYCJA MA SENS? Ponieważ jako strona zrzeszająca polskich fanów pozostajemy w stałym kontakcie z wytwórnią artystki oraz potencjalnym organizatorem koncertu – Live Nation Polska. Aby jednak móc przejść dalej, potrzebujemy pokazać, że publiczność jest zainteresowana. Dotyczy to nie tylko Polski, ale również innych krajów Europy, a zwłaszcza krajów dawnego bloku wschodniego – m.in. Czech, Słowacji, Węgier, Słowenii, Litwy, Łotwy i Estonii, gdzie na ten moment nie został ogłoszony żaden koncert.

 

Madonna to artystka, której przedstawiać nie trzeba. Gwiazda cieszy się olbrzymią popularnością od wielu lat, a teraz powraca na scenę. „The Celebration Tour” to trasa koncertowa, podczas któej Madonna po raz pierwszy w karierze zaprezentuje przekrój swoich największych hitów, obejmujący cztery dekady!   Niestety, w pierwotnym terminarzu zabrakło miejsca dla Polski. Chcemy to zmienić!

 

Związki Madonny z Polską widoczne są niemalże od początku jej kariery. W połowie lat 80., gdy artystka rozpoczęła kolekcjonowanie sztuki, nabyła kilka obrazów polskiej malarki Tamary Łempickiej. Obrazy te Madonna wykorzystywała wielokrotnie w swoich występach i kultowych teledyskach, m.in. „Open Your Heart”, „Vogue” czy „Drowned World/Substitute For Love”. Na tym jednak nie koniec.

 

Wśród Polaków i osób polskiego pochodzenia, które miały okazję blisko współpracować z Madonną, należy wymienić m.in. takie osoby jak:

  • Abel Korzeniowski (kompozytor muzyki do filmu „W.E.” wyreżyserowanego przez Madonnę oraz osoba odpowiedzialna za aranżację smyczków na płycie "Rebel Heart"),
  • Marcin Kokowski (fotograf, autor zdjęcia z okładki singla „Sorry”),
  • Katarzyna Konieczko (projektantka i kostiumografka, autorka gorsetu i korony noszonych przez Madonnę w sesji do magazynu "Vanity Fair" z 2023 roku),
  • Beata Drozd (malarka, Madonna jest właścicielką jej obrazów)
  • Kamil Niecalek (model i tancerz, wystąpił w teledysku „Give Me All Your Luvin'”,
  • Edyta Jarosz (kosmetolog, ambasadorka marki kosmetyków Madonny MDNA Skin),
  • B. Akerlund (stylistka Madonny, w połowie Polka),
  • Kevin Mazur (fotograf polskiego pochodzenia).  

 

Madonna cieszyła się wielkim zainteresowaniem polskich mediów nie tylko przy okazji swoich koncertów w Polsce w 2009 i 2012 r., ale także przy okazji dwóch wywiadów, których udzieliła Markowi Niedźwiedzkiemu dla „Playboya” i Trójki (1994 r.) i Piotrowi Metzowi dla „Dzień dobry TVN” (2012 r.).

 

Ponadto polski „Harper’s Bazaar” zorganizował wielką akcję z okazji 60. urodzin Madonny, publikując serię wywiadów z osobami z najbliższego otoczenia gwiazdy (m.in. z fotografami, stylistką, a nawet samą Missy Elliott).

 

Niezapomnianym momentem, o którym mówił cały świat, była także akcja polskich fanów podczas koncertu w 2009 roku, kiedy z okazji urodzin wszyscy zaśpiewali Madonnie „Happy Birthday” i „Sto lat”, pokazując białe, papierowe serca, co wywołało wzruszenie Madonny.

 

Zachęcamy do podpisywania petycji i jej udostępniania w mediach społecznościowych! Come join the party, it’s a celebration!

 

--- FAQ ---

 

DLACZEGO TA PETYCJA MA SENS?

Jak wspomnieliśmy, pozostajemy w kontakcie z Live Nation Polska – potencjalnym organizatorem koncertu. W rozmowie z przedstawicielami tej firmy dowiedzieliśmy się, że nie wykluczają oni możliwości organizacji koncertu w Polsce.

 

CZY TO ZNACZY, ŻE KONCERT NA PEWNO SIĘ ODBĘDZIE?

Nie. Nikt nie zagwarantował nam tego w rozmowie. Na pewno jednak Live Nation bierze pod uwagę taką możliwość, co wiemy z bezpośredniej rozmowy. Jeśli więc bardzo chcesz zobaczyć Madonnę na żywo, ale czekasz na możliwe ogłoszenie daty w Polsce, na ten moment radzimy zakup biletu na inny koncert.

 

WYBIERAM SIĘ NA INNY KONCERT, WIĘC PO CO MI KONCERT W POLSCE?

Nie każdemu udało się zdobyć bilet. Niektórzy z różnych powodów nie mają możliwości wyjazdu na zagraniczny koncert. Dlatego koncert w Polsce ma sens. Drugim powodem jest brak choćby jednej daty w dawnym bloku wschodnim. Takim koncertem zainteresowani więc będą nie tylko Polacy, ale również Czesi, Słowacy, Węgrzy, Litwini, Łotysze i fani z innych krajów w tej części świata.

 

A DLACZEGO DOPIERO TERAZ?

 

Od dłuższego czasu staraliśmy się nawiązać współpracę z Live Nation i skontaktować z decyzyją osobą. Nie mieliśmy na to wpływu i udało nam się dopiero teraz.

 

I TAK SIĘNIE UDA, WIĘC PO CO PRÓBOWAĆ…?

Nie wiemy, jaka będzie przyszłość. Może się nie uda. Ale jeśli nie spróbujemy, to na pewno się nie uda. Wolimy więc być rozczarowani, ale świadomi, że wykorzystaliśmy wszystkie szanse.


Krystian Horwacik (RoyalMadonna.com)    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Krystian Horwacik (RoyalMadonna.com) do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...