MARS! Come To Poland!

 

W związku z ogłoszeniem trasy Love Lust Tour przez Thirty Seconds To Mars w Europie, w imieniu całej społeczności Echelonu w Polsce zwracamy się z prośbą do wszystkich polskich agencji w sprawie organizacji kolejnego koncertu. 

Koncert, który odbył się kilka miesięcy temu w Rybniku, zapadł w naszej pamięci do tego stopnia, iż bardzo chcielibyśmy zobaczyć zespół jeszcze raz, możliwie jak najszybciej. Idealną okazją do tego jest rok 2015, gdyż Thirty Seconds To Mars, na przełomie marca i kwietnia odbywa małą trasę w Rosji, na Białorusi oraz Ukrainie planując dać łącznie 16 koncertów.

Dla całej społeczności fanów stanowiących grupę Echelon, Thirty Seconds To Mars to coś więcej niż zespół. Jest to nie tylko upodobanie muzyczne, ale i sposób życia czy pasja. Słowo „fan” przez sam zespół zostało zastąpione wyrażeniem „członek rodziny” sugerując niepowtarzalną więź między zespołem, a grupą Echelonu. Zespół wpływa na nasze życie od lat zmieniając je na lepsze.

Do decyzji agencji, która podejmie się zorganizowania koncertu, pozostawiamy wybór lokalizacji. Jesteśmy przekonani, iż wybrane miasto nie będzie stanowiło przeszkody w spotkaniu członków naszej społeczności oraz zespołu.  

W imieniu wszystkich członków Echelonu w Polsce chcemy podziękować poprzednim organizatorom za zorganizowanie wszystkich sześciu koncertów, które utrwaliły w nas cudowne wspomnienia, umożliwiły zawarcie cudownych nowych znajomości i pozwoliły na powiększenie się naszej grupy. Wyrażamy głębokie nadzieje w związku ze zorganizowaniem koncertu Thirty Seconds To Mars w Polsce w 2015 r. Wierzymy, że po raz kolejny będziemy mogli cieszyć się wspomnieniami cudownego, niepowtarzalnego wydarzenia.

Dziękujemy za poświęcony nam czas. Uprzejmie prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby, jak również o odpowiedź pisemną na przedstawioną petycję.

Łącząc wyrazy szacunku pozostajemy szczerze oddani i pełni nadziei,

w imieniu wszystkich, 

Paula Gajewska