NIE BURZMY SŁUPSKICH ZABYTKÓW!

Petycja – apel od władz miasta Słupska o rezygnację z wyburzenia zabytku przy ul. Lutosławskiego 33.

Apelujemy o zaniechanie działań zmierzających do wyburzenia - rozbiórki zabytkowej kamienicy przy ul. Lutosławskiego 33 w Słupsku. Budynek ma wartość historyczną, a ze względu na dawne funkcje stanowi również dowód wielokulturowości oraz złożonych dziejów Pomorza. Kamienica położona jest przy historycznej trasie wylotowej z miasta w kierunku południowym. Zabytek tworzy pierzeję, która nadaje śródmiejski charakter tej części Słupska i co ważne -  w porównaniu z wieloma innymi budynkami komunalnymi jest  w dobrym stanie.  Niezrozumiały upór i brnięcie miasta, w którym brakuje mieszkań (i przychodów własnych z najmu powierzchni) w wyburzenie tego budynku pozwala przypuszczać, że za tym pomysłem kryją się zupełnie inne, niezrozumiałe motywcaje. 

Apelujemy o powstrzymanie niegospodarności i barbarzyństwa jakim będzie wyburzenie kamienicy przy ul. Lutosławskiego 33! Nie burzmy budynków których nie zbudowaliśmy!budynek.png


Komitet Obrony Słupskich Zabytków    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Komitet Obrony Słupskich Zabytków do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...