NIE DLA LIKWIDACJI GOLECINA!!!

Zachęcam Państwa do przyłączenia się do protestu dotyczącego likwidacji Zespołu Szkół Technicznych im. Michała Drzymały  w Poznaniu ,szkoły z 65 - letnią tradycją, wybitnymi osiągnięciami w dziedzinie sportu oraz w olimpiadach zawodowych.

Proszę się nie obawiać podpisania petycji własnym imieniem i nazwiskiem, gdyż  w polu "udostępnij podpis" można wybrać "NIE" , wtedy wasze dane nie będą widoczne i znać je bedzie tylko administrator strony. Te dane nigdy nie będą nikomu udostępnione. Jedyny przypadek kiedy państwa podpisy mogą być użyte to ich wydruk w celu złożenia tej petycji. Najważniejsze żeby ta petycja została podpisana przez jak największą liczbę osób z różnych adresów mailowych (numerów IP)

 

 

 


 

 


Rada Rodziców, Rada Pedagogiczna , Samorząd Uczniowski    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Rada Rodziców, Rada Pedagogiczna , Samorząd Uczniowski do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook