NIE dla poszerzenia granic miasta Zamość

Mieszańcy gminy Zamość wyrażają swój kategoryczny sprzeciw dotyczący poszerzenia granic miasta Zamość. Nie docierają do nas argumenty o pozyskaniu terenów inwestycyjnych, ponieważ miasto takie posiada i w żaden sposób ich nie wykorzystuje. Miejscowości wymieniane w Petycji posiadają jedynie zabudowę mieszkaniowa, dzięki której miasto pozyska gotowe podatki od nieruchomosci. Miejscowości te posiadają także wybudowane drogi, oświetlenie, wodociągi oraz kanalizację sanitarną, więc jest to gotowy zysk dla miasta, a nie jak mówi Pan Prezydent zobowiązania. Mieszkańcy uciekają z miasta, osiedlają się na wsi. Wnosimy o konsultacje społeczne z mieszkańcami GMINY! Zabrano nam prawo głosu, na siłę chcą włączyć nasze miejscowości do miasta! 

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Mieszkanka gminy do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...