#NIE_DLA_ZAMKNIĘCIA_BOISKA_STRZESZYN

Sąd nakazał rozbiórkę bardzo potrzebnego boiska, przy ulicy Kaczmarskiego. To bardzo niebezpieczny precedens, bo czy oznacza to, że będziemy rozbierać wszystkie boiska, place zabaw i szkoły w mieście, bo generują hałas?

Boisko na Kaczmarskiego zostało wybudowane zgodnie z wszystkimi przepisami prawa budowlanego i z zapisami planu miejscowego, który mówi że to tereny sportu i rekreacji.

Budowa została sfinansowana ze środków Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego, projekt Rekreacja na Strzeszynie 2016 mojego autorstwa przy współpracy z Ulą Konys i Magdaleną Garczarczyk został przegłosowany przez ponad 3600 mieszkańców Poznania.

Wnosimy do Prezydenta Jacka Jaśkowiaka o:

1)pilne złożenie apelacji od wyroku,

2)zmianę MPZP dla tego terenu, aby umożliwić ustawienie ekranów akustycznych

3) lub poszukiwanie innego kompromisowego rozwiązania, które zadowoli sąsiadów, ale dzieciom i młodzieży umożliwi uprawianie sportu na świeżym powietrzu.

Na zdjęciu aut. Maciej Szefer z TOK FM razem z Małgorzatą Bogusławską (Przewodnicząca Rady Osiedla) i mieszkańcami zebranymi w czasie konferencji nt. boiska.IMG_46952.jpg


Dominika Zenka-Podlaszewska, Przewodnicząca Zarządu Osiedla Strzeszyn    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Dominika Zenka-Podlaszewska, Przewodnicząca Zarządu Osiedla Strzeszyn będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...