Nie dla zamknięcia Oddziału Diabetologicznego w Lubinie!

W związku z coraz częstszymi informacjami o zamknięciu Oddziału Diabetologicznego w szpitalu MCZ w Lubinie MY PACJENCI WYRAŻAMY SWÓJ STANOWCZY I ZDECYDOWANY SPRZECIW  przeciwko łączeniu Oddziału Diabetologicznego dr n. med. Ireny Szykownej z Oddziałem Wewnętrznym przez Zarząd MCZ.

połączenie oddziału=likwidacja oddziału

Wszystkich zainteresowanych PROSIMY o poparcie i PODPISANIE się pod naszą petycją. 
------------------
Lekarze oraz personel medyczny dzięki swojemu ogromnemu zaangażowaniu od ponad 20 lat funkcjonowania leczy tysiące ludzi nie tylko z regionu,ale i całej Polski. Personel to wyspecjalizowani lekarze diabetolodzy oraz pielęgniarki ze specjalizacją z diabetologii. Personel cieszy się uznaniem i zaufaniem pacjentów! Jest to bezcenne miejsce dla wszystkich chorujących na cukrzycę i ich rodzin.

Pacjenci są tam leczeni kompleksowo, według wypracowanych procedur, co jest rzadkością (dla pacjentów jest nawet edukacja o zdrowym odżywianiu!)

Jak władze szpitala mogą rozważać zamknięcie takiego Oddziału, który jest jedynym w regionie,a tylko jednym z dwóch na Dolnym Śląsku??? Mamy teraz jeździć do Wrocławia? 

Jak można niszczyć wieloletnią pracę tak wielu lekarzy i pracowników medycznych, którzy swoja ciężką pracą, profesjonalizmem i empatią zdobyli nasze serce i zaufanie?
 
W związku z powyższym zdecydowanie SPRZECIWIAMY SIĘ PLANOM ZAMKNIĘCIA ODDZIAŁU DIABETOLOGICZNEGO W LUBINIE W SZPITALU MCZ PRZY ULICY MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE 66!
 
 
Pacjenci MCZ Lubin

Pacjenci Oddziału Diabetologicznego    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Pacjenci Oddziału Diabetologicznego do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook