Niebezpieczne drogi w gminie Siedlisko

Wójt Gminy Siedlisko

Zwracamy się z postulatem o podjęcie działań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa na odcinkach dróg wojewódzkich Siedlisko – Różanówka oraz Siedlisko – Borowiec znajdujących się na terenie gminy Siedlisko.

W/w odcinki dróg są wąskie, co uniemożliwia bezpieczne wymijanie się pojazdów. Przy manewrach wymijania zachodzi konieczność zjechania na pobocze drogi, które jest w bardzo złym stanie technicznym, posiada liczne i głębokie ubytki. Zły stan w/w dróg wpływa na brak poczucia bezpieczeństwa mieszkańców, zważywszy na fakt niebezpiecznych sytuacji do jakich dochodzi między użytkownikami dróg.

Zabiegi dokonywane przez zarządcę drogi a polegające na doraźnej naprawie poboczy są nieskuteczne i nie przynoszą oczekiwanego rezultatu. Zdaniem mieszkańców wydatkowanie w ten sposób środków jest nieekonomiczne.

W związku z powyższym prosimy o podjęcie natychmiastowych działań w kierunku poszerzenia w/w dróg.

Mieszkańcy 

Gminy Siedlisko

piekne-katy.jpg


Marcin Kula - Radny Powiatu Nowosolskiego    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Marcin Kula - Radny Powiatu Nowosolskiego do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )