ODDAJMY JORDANÓWKĘ MIESZKAŃCOM!

25 lat czekaliśmy na to, aż w końcu pawilon Jordanówki wróci w ręce miasta. Radość z jej odzyskania była jednak przedwczesna. Najpierw okazało się, że budynek jest w bardzo złym stanie technicznym i wymaga generalnego remontu, a ostatnio Pan Prezydent Jacek Majchrowski poinformował nas, że w budynku tym ma powstać muzeum sportu. To rodzi pytania o to, czy jest to jedyny i najlepszy pomysł na zagospodarowanie tego miejsca? 

Jesteśmy przekonani, że po to dr Henryk Jordan stworzył swój park, by organizowano w nim zajęcia sportowe i półkolonie dla dzieci. Uważamy też, że najlepiej zachęcać dzieci i młodzież do trenowania sportu poprzez umożliwienie im spędzania aktywnie czasu. Stwórzmy na nowo miejsce spotkań. Wielu z nas pamięta bowiem jeszcze czasy, kiedy do Jordanówki chodziło się nie tylko po to, aby zjeść pyszne ciastko, ale również czasy, kiedy to było miejsce zabaw dla dzieci i młodzieży.

Dlatego apelujemy do Pana Prezydenta Majchrowskiego o przeprowadzenie konsultacji społecznych w sprawie zagospodarowania Jordanówki i uwzględnienie oczekiwań mieszkańców w przygotowanym projekcie remontu pawilonu.

Z poważaniem

Mieszkańcy KrakowaFB_IMG_16380891787261.jpg

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Funkcja Miasto do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...