Olsztyński Park Przemysłowy - szansa dla Olsztyna!

Pan
Mateusz Morawiecki
Prezes Rady Ministrów
Rzeczypospolitej Polskiej

 

PETYCJA
SZANSA DLA OLSZTYNA!

Kierując się najlepiej rozumianą perspektywą rozwojową Olsztyna, zwracamy się do Pana Premiera z apelem i prośbą o pozytywną decyzję dla wniosku aplikacyjnego złożonego przez Gminę Olsztyn w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, pn. „Zagospodarowanie terenów przemysłowych we wschodniej części Miasta Olsztyna”.

Dotychczasowe rozstrzygnięcia podejmowane w ramach wcześniejszych edycji Programu były dla miasta niekorzystne i pomijały Olsztyn w lokacji środków, wywołując zrozumiałe rozżalenie nas-mieszkańców. Uważaliśmy, że są one krzywdzące i dalekie od merytorycznej oceny.

Piąta edycja Programu, w ramach której Gmina złożyła wniosek, trafia w najżywotniejsze potrzeby rozwojowe Olsztyna – przygotowanie terenów inwestycyjnych pod Olsztyński Park Przemysłowy. Wniosek wypełnia wszystkie wskazane w regulaminie Programu warunki, ma poparcie parterów i właścicieli gruntów: Specjalnej Strefy Ekonomicznej i Krajowego Ośrodka wsparcia Rolnictwa oraz nas - mieszkańców Olsztyna i regionu Warmii i Mazur. Mamy świadomość, że taka szansa rozwojowa dla naszego miasta może się już nie powtórzyć, dlatego apelujemy do Pana Premiera o pozytywną decyzję! Szansa dla Olsztyna, którą uosabia potencjał przyszłego Parku Przemysłowego jest w pańskich rękach i wierzymy, że nie pozwoli jej Pan zmarnować! Zróbmy wszystko, żeby już niebawem teren Parku Przemysłowego tętnił życiem gospodarczym.

Mieszkańcy Olsztyna i regionu Warmii i Mazur

 

Zapoznaj się z prezentacją na temat
Olsztyńskiego Parku Przemysłowego
petycja-grafika.jpg


Urząd Miasta Olsztyna    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Urząd Miasta Olsztyna do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...