Petycja do Premiera Morawieckiego

Szanowny Panie Premierze!

Jako długoletni pastorzy i duszpasterze usługujący w różnych kościołach protestanckich, zwracamy się do Pana z petycją, w której prosimy o zniesienie obecnych restrykcji w sprawie zgromadzeń wspólnot kościoła w Polsce. W tym trudnym dla wszystkich czasie ludzie są spragnieni doświadczenia Kościoła, wspólnej modlitwy i wzajemnej pomocy. Przez ostatnie tygodnie wielokrotnie pomagaliśmy wielu ludziom. Ludzie potrzebują dzisiaj w szczególny sposób duchowego i psychicznego wsparcia. Uważamy, że nikt nie ma prawa pozbawiać ludzi tego rodzaju pomocy i wsparcia, a nasz kraj potrzebuje dzisiaj, jak nigdy, obywateli przygotowanych do ciężkiej pracy i podniesienia Polski z ruiny gospodarczej i społecznej. Szanujemy polskie prawo, dbamy o członków naszych kościołów i rozumiemy trudną zdrowotną sytuację, ale trudno nam zrozumieć i zaakceptować niektóre decyzje; wydają się one bowiem niezrozumiałe. Życzymy Panu Bożej mądrości i pełni Bożego błogosławieństwa.


Pastor Bartłomiej Szymon Kurylas / Pastor Andrzej Cyrikas / Pastor Sławomir Ciesiółka    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Pastor Bartłomiej Szymon Kurylas / Pastor Andrzej Cyrikas / Pastor Sławomir Ciesiółka do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...