Petycja dotycząca pozostawienia zamknięcia lokalnej drogi leśnej

Nadleśnictwo Łopuchówko

Łopuchówko 1

62-095 Murowana Goślina

tel. 61 8122-161, 618122-177

fax 61 8122-161 w128

lopuchowko@poznan.lasy.gov.pl

 

 

Petycja dotycząca pozostawienia zamknięcia lokalnej drogi leśnej

 

My niżej podpisani, zwracamy się z uprzejmą prośbą o pozostawienie zakmniętej drogi biegnącej od ulicy Czereśniowej w kierunku ulicy Leśnej.

Droga ta znajudje się w całości na terenie lasów, nie łączy też żadnych miejcowości. Jak się dowiedzieliśmy, została zamnięta okresowo z powodu ochrony płazów i ma zostać ponownie otwarta dla ruchu samochodowego. 

Jednak wykluczenie ruchu samochodów i kładów na tym terenie przyniosło liczne korzyści nie tylko płazom. Zwiększyło bezpieczeństwo i komfort przebywania na świeżym powietrzu licznych rowerzystów, biegaczy i spacerowiczów w różnym wieku. Stworzyło też lepsze możliwości obserwowania i ochrony wszystkich występujących w okolicy dzikich zwierząt. 

Cieszymy sie tym trochę bardziej "dzikim" zakątkiem lasu i pragniemy, aby taki pozostał. 

Na terenie naszej gminy brakuje w naszym odczuciu takich odcinków dróg, wolnych od ruchu samochodów.

Dlatego zwracamy się z prośbą o pozostawienie odcinka tej drogi w dalszym ciągu zamkniętego, z pożytkiem dla wielu mieszkańców gminy Czerwonak - zarówno ludzi jak i zwierząt.

Z poważaniem 

Mieszkańcy gminy Czerwonak oraz inni użytkownicy tutejszych lasów.

Podpisano:


Anna Śmiegielska Iwona Wyrzykiewcz    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Anna Śmiegielska Iwona Wyrzykiewcz do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook