Alek Achrem ... ta historia nie musi się tak skończyć

My, kibice ASSECO Resovii, zatroskani o losy naszego ukochanego Klubu, zdecydowaliśmy się zwrócić do Kapitana naszej Drużyny Alka Achrema oraz do Zarządu ASSECO Resovia SA z apelem i jednocześnie z prośbą o podjęcie wszelkich możliwych działań zmierzających do podpisania umowy, dotyczącej reprezentowania Naszej Drużyny przez Naszego Kapitana w sezonie 2016/2017.

Dochodzą do nas niepokojące wieści, że drogi naszego Kapitana i naszego Klubu mogą się rozejść.

Zdajemy sobie sprawę, że negocjacje kontraktowe to nieodłączna i niełatwa część życia zarówno sportowca, jak i władz klubu. Jesteśmy przekonani, że władze naszego Klubu prowadząc je, zawsze kierują się jego dobrem. Ale i zawodnicy wybierając klub, muszą wybrać najlepszą dla siebie opcję.

Odkąd Alek przyszedł do nas 7 lat temu, natychmiast zyskał u nas szacunek, stając się naszym ulubieńcem. Stało się tak dlatego, że występując w biało-czerwonym pasiaku zawsze zostawiał serce na boisku. My kibice i Klub zawsze mogliśmy liczyć na naszego Kapitana.

Również Alek mógł zawsze liczyć na swoich kibiców i Klub. Wspólnie przeszliśmy niełatwy okres po tym jak dosłownie w 2014 roku Alek zostawił zdrowie na boisku. Wspólnie cieszyliśmy się z Jego powrotu na parkiet. Wspólnie radowaliśmy się z pierwszego punktu po koszmarnej kontuzji…

Alku, Resovio,

Razem cieszyliśmy się z sukcesów. Razem przeżywaliśmy gorycz porażki. My, kibice zawsze możemy na Was liczyć, Wy możecie liczyć zawsze na nas. Jeszcze wiele przed nami. Przed nami kibicami, Tobą Alku i Resovią.

Zróbcie wszystko by już za kilka miesięcy cała Resovia mogła się radować z kolejnego punktu Kapitana Alka w biało-czerwonym pasiaku.

„…I chociaż Klub ten stary jest, każdy Mu wierny jest…”

 


Kibice Asseco Resovii    Skontaktuj się z autorem petycji