Petycja o podtrzymanie 10-osobowych kadr w KLT.

Jako, że "O obliczu KLT nie decyduję sam, a z foritonem. Ważne są dla nas przy tym Wasze głosy, sugestie i spostrzeżenia. KLT2 jest aktualnie w fazie projektów." napisał 7. marca 2008r. na forum pejcu. Chcielibyśmy, korzystając z prawa do głosu, zgłosić nasze stanowisko wobec tematu KLT2, a dokładniej do jednej z planowanych w tej grze zmian: powiększenia kadr i składów meczowych w KLT.

Mianowicie, zacznijmy od tego, że na ten moment istnieją dziesiątki różnych ciekawych pomysłów w dziale "Propozycje" na forum KLT, które możnaby wprowadzić. Na pewno mogłyby one usprawnić i uatrakcyjnić KLT. Na pewno pomogłyby KLT także uzyskać większą popularność, której od 2 lat, KLT nie zyskuje, a wręcz, co gołym okiem widać, traci. Uważamy, że zmienienie stylu przeprowadzania meczu oraz zwiększenie kadr do 18 graczy do propozycji grających na korzyść KLT nie należy. Wnioskujemy zatem o pozostanie przy obecnym systemie prowadzenia meczu i przy obecnych rozmiarach kadr drużyn.

"KLT to KLT - liga szóstek" - ako, trener FC RealSerwis Rox

"Efekt będzie taki że połowa drużyn upadnie, kadry będą tak duże że stworzenie nowego zespołu będzie bardzo bardzo ciężkie, jeśli nie niemożliwe. Prowadzenie takiego zespołu też będzie zajmować masę czasu, a to tylko gra. Większość chce sobie pograć, nie poświęcając każdej wolnej chwili na KLT. Studia, praca, szkoła, masa zajęć i obowiązków, a tu KLT trzeba jeszcze pilnować. Chcecie stworzyć profesjonalną grę, czy grę dla każdego? Ja nie będę miał czasu na prowadzenie 18-osobowego zespołu. Nawet z dwoma asystentami było by trudno to zrobić, bo jednak mało kto ma czas brać aktywny udział w KLT. KLT z 18-osobowymi kadrami zakończy moją i nie tylko moją karierę w KLT. Gra upadnie - nie mam wątpliwości. Zmiany tak, ale nie tak drastyczne. Asystent i różne dodatkowe rzeczy tak, ale kadry zaszkodzą zamiast pomóc." - El Mattador, trener FC RealSerwis.com

"Liczylbyś mecz z 22 zawodnikami!? Z całym szacunkiem, ale towarzyskich by wtedy nikt nie liczył." - Hapinho

Jeśli sprzeciwiasz się powiększeniu kadr w KLT do 18 osób i powiększeniu składów meczowych do 11 zawodników, podpisz tę petycję. Jesteśmy przekonani, że Twój podpis zadziała na korzyść tej gry. Z góry dzięki.

Popierają nas:

orzel22 - trener Nottingham Forest

ako - trener FC RealSerwis Rox

matys86 - trener FC Stary Widzew

El Mattador - trener FC RealSerwis.com

sekobbinho - trener www.virtualbet.pl

i inni