PETYCJA O POZOSTAWIENIE VITALA HEYNENA NA STANOWISKU TRENERA REPREZENTACJI POLSKI

 

AddText_08-30-12.51_.16_2.jpg

Zwracam się do Polaków i Polek, aby każdy z nas podpisał petycję o pozostawienie Vitala Heynena na stanowisku trenera siatkarskiej reprezentacji Polski. To na co patrzyliśmy to nie był wstyd tylko drobny błąd przy pracy. Mając tak dobrych siatkarzy z najlepszych polskich klubów, stworzył najlepszą drużynę. Z całym szacunkiem proszę o zrozumienie. Mamy nadzieję, że jeszcze zobaczymy Pana Vitala Heynena w roli trenera reprezentacji Polski.

 

Polski Związek Piłki Siatkowej

ul.Puławska 383

02-801 Warszawa

 

Szanowny Panie Prezesie,

My niżej podpisani, prosimy o pozostawienie Pana Vitala Heynena na stanowisku trenera Reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Wyniki Pana Trenera są dobre widać, że ma on jeszcze pomysł na grę. Ma On ogromne doświadczenie w prowadzeniu zespołu na tym poziomie i stąd dobre wyniki.

Mając na uwadze poprawę jakości gry naszej reprezentacji prosimy o pozostawienie Vitala Heynena na stanowisku trenera.

 

Z poważaniem

Wierni kibice siatkówki

 

 

 

 

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Andrzej Komowski do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...