PETYCJA PRZECIWKO ZAMKNIĘCIU ODDZIAŁU I PORADNI NEUROLOGICZNEJ I LOGOPEDYCZNEJ przy Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego w Lublinie

W związku z coraz częstszymi informacjami,ukazującymi się w mediach m.in. w Panoramie Lubelskiej i wielu innych

o likwidacji Oddziału Neurologicznego wraz z Poradnią Neurologiczną i Logopedyczną przy

Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego przy Abramowicka 2 w Lublinie

i przeniesieniu do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy Alei Kraśnickiej 100 w Lublinie

WYRAŻAMY SWÓJ ZDECYDOWANY I STANOWCZY SPRZECIW.
Placówka ta jest szczególną, gdzie zespół lekarzy oraz personel medyczny dzięki swojemu wieloletniemu zaangażowaniu oraz poprzez rozwijanie swoich umiejętności,
stworzył bezcenne miejsce dla pacjentów.

Pacjenci, są tam leczeni kompleksowo, według wypracowanych przez dziesiątki lat efektywnych procedur i co najważniejsze z podejściem holistycznym, co raczej rzadkością w dzisiejszym, niestety odhumanizowanym świecie.

Dzięki wypróbowanemu i bardzo efektywnemu systemowi rejestracji – każdego dnia można się

zarejestrować do neurologa, psychiatry czy innego specjalisty gdyż pierwsze 3-5 numerków jest rezerwowana dla pacjentów rejestrujących się danego dnia. Kolejki do tych specjalistów są więc relatywnie krótkie, podczas gdy w szpitalach na Jaczewskiego, czy Kraśnickiej czeka się wiele miesięcy.

Jak można więc rozważać zamknięcie w/w placówek i skazywać wieloletnich pacjentów i ich rodziny na zdecydowane pogorszenie możliwości leczenia, szczególnie w placówce, o której opinia jest bardzo pozytywna jest nie tylko w Lublinie, ale w całym województwie?

Jak można kryć w ten sposób niegospodarność siostrzanej firmy, czyli zarządzających

Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym przy Alei Kraśnickiej ?

Przecież wiemy doskonale, ze jeżeli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze.....

A kto na tym traci przede wszystkim?

My, pacjenci!

Jak można niszczyć wieloletnią pracę tak wielu lekarzy i pracowników medycznych, którzy swoja ciężką pracą, profesjonalizmem i empatią zdobyli nasze zaufanie?

 

Jak można ratować Wojewódzki Szpital Specjalistyczny przy Alei Kraśnickiej , gdzie zarządzający wykazali się wyjątkowa niegospodarnością, likwidując jeden z najlepszych szpitali w Polsce?


Bardzo prosimy, aby Oddział Neurologii wraz z przynależną do niej Poradnią Neurologiczną i Logopedyczną oraz całym personelem:
• ZESPOŁEM LEKARZY,
• PERSONELEM MEDYCZNYM ,
POZOSTAŁ W CAŁOŚCI, BEZ ROZWIĄZYWANIA.

Tak, aby obecni oraz przyszli pacjenci mogli mieć zapewnioną fachową opiekę
ze strony oddanych im Specjalistów.

Pacjenci leczeni w placówce, która obecnie działa przy Abramowicka 2 obawiają się, że po przeprowadzce do nowej siedziby w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy Alei Kraśnickiej zabraknie w niej miejsca dla specjalistów i bardzo wydłużą się kolejki.

 

W związku z powyższym zdecydowanie sprzeciwiamy się planom zamknięcia Oddziału Neurologicznego wraz z Poradnią Neurologiczną i Logopedyczną

i przeniesieniem do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy Alei Kraśnickiej 100 w Lublinie.

Imię i nazwisko adres podpis


Lidia Markowska ul. Kononowicza 6 20-465 Lublin tel. 579 20 80 46    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Lidia Markowska ul. Kononowicza 6 20-465 Lublin tel. 579 20 80 46 do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook