Petycja w sprawie przywrócenia programu kryminalnego 997

Adresat petycji:
Telewizja Polska S.A.
ul. J. P. Woronicza 17,
02-640 Warszawa

Szanowny Pan
Mateusz Matyszkowicz
Prezes zarządu TVP                                                                     

          

 Przedmiot petycji:

My, fani programu kryminalnego "997" z wielkim żalem dowiedzieliśmy się o zaprzestaniu produkcji programu. 

Magazyn kryminalny "997" obecny był na antenie TVP z przerwami od 1986 roku i przyczynił się do poprawy bezpieczeństwa oraz przeciwdziałał przestępczości. 
W trakcie ostatnich pięciu lat program przyczynił się do rozwiązania wielu przez długi czas nie rozwiązanych  spraw jak np morderstwo byłego premiera Piotra Jaroszewicza czy zabójstwo policjanta na służbie Henryka Stolarka. Ostatnie lata to także przypomnienie wieku zapomnianych już zbrodni których śledztwa ruszyły z miejsca. 
Program kryminalny 997 to także porady dla zwykłych obywateli jak chronić sie przed szeroko rozumianą przestępczością. 
Możemy się tylko domyślać, że jednym z powodów zdjęcia produkcji z anteny jest jego słaba oglądalność, lecz naszym zdaniem winę za ten stan rzeczy ponosi słaba reklama programu oraz przede wszystkim pora emisji bardzo często zmieniania na jeszcze późniejszą.
 
Pragniemy zaznaczyć, że aktualnie w żadnej stacji telewizyjnej nie ma w ofercie programu o podobnej tematyce. Dlatego tez zwracamy się z ogromną prośbą o przywrócenie emisji programu ponieważ stał się on niemal kultowy jak inne obecne od dziesięcioleci programu TVP jak Familiada czy Jeden z dziesięciu. 

Z poważaniem,
Fani programu kryminalnego 997. 

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Tomasz J do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUBPłatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...