PETYCJA W SPRAWIE ZACHOWANIA TOWAROTEKI BIEDRONKA OUTLET NA UL. PABIANICKIEJ 22 W BEŁCHATOWIE

Zwracamy się do Zarządu Jeronimo Martins Polska S.A. z prośbą o cofnięcie decyzji dotyczącej likwidacji z końcem września 2022 roku sklepu Towaroteka Biedronka Outlet na ul. Pabianickiej 22 w Bełchatowie.

Od kilku lat Towaroteka jest nieodłączną częścią naszego miasta. Okoliczni mieszkańcy nie wyobrażają sobie sytuacji, iż mogłoby zabraknąć Biedronki Outlet na mapie naszego miasta - nie wyobrażamy sobie, aby Towaroteka miała zostać zamknięta.


Niezwykle uprzejma i uczynna obsługa sprawiają, że duża liczba mieszkańców wybiera ten sklep jako miejsce swoich stałych zakupów, a nadwyżki magazynowe, które tu docierają, nie zalegają na magazynie, tylko trafiają do klientów.
Do tego należy dodać, że nie wszystkich mieszkańców stać na zakupy w regularnych sklepowych cenach, a rosnąca wciąż inflacja i zubożenie społeczeństwa, może spowodować zaleganie jeszcze większych nadwyżek towaru w magazynach.

Towaroteka to świetny pomysł biznesowy, który sprawdza się w naszym niedużym mieście.


Grupa Jeronimo Martins to firma, która w Polsce jest od wielu lat, a sklepy Biedronka cieszą się ogromną popularnością wśród Bełchatowian oraz mieszkańców okolicznych miejscowości i wsi. Państwa logo na stałe wpisało się w świadomość naszych mieszkańców. To duża wartość marketingowa i prestiż Waszej Firmy. Nie rezygnujcie Państwo z tego. Nie rezygnujcie z Towaroteki w Bełchatowie.
Rozumiemy, że - być może - Towaroteka w Bełchatowie nie generuje takiego dochodu, jak inne, większe na terenie Polski, ale jednak obrót towaru i Waszych produktów odbywa się tu w dużej ilości. Temu zaprzeczyć nie sposób.

Prosimy o powtórną analizę możliwości zachowania naszej Towaroteki Biedronki Outlet w Bełchatowie.
Liczymy na Państwa życzliwość.

Z wyrazami szacunku,

Sylwia Mahmoud - mieszkanka miasta Bełchatów, regularna klientka sklepów Biedronka i bełchatowskiej Towaroteki

(W imieniu licznych mieszkańców miasta Belchatowa, okolicznych miejscowości oraz wsi)

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Sylwia Mahmoud do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...