Pomóż Neonixowi odzyskać jajko!

lysyupos.gifNeonix jest młodym człowiekiem tworzącym treści na platformę YouTube, składające się z niezwykle istotnych i błyskotliwych poradników do kultowej gry 'Terraria', oraz rozgrywek w 'Five Nights at Freddy's', którymi niejednokrotnie zdołał wywołać uśmiech wielu oglądającym go oddanym fanom. Niestety, ze względu na niżej przedstawione okoliczności, zakończył on działalność na platformie, a jego absencja trwa już niespełna 6 lat...

Powodem odejścia naszego brata jest utrata jajka, za którą odpowiedzialny jest Bonnie. Mimo wysiłków, Neonixowi nie udało się go odzyskać... Nie był on w stanie dłużej kontynuować swojej twórczości, gdyż Bonnie ukradł mu jajko.

Jako iż niezwykle brakuje nam go w naszym życiu, zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w odzyskaniu jajka dla Neonixa. Wystarczy naprawdę niewiele, a dla nas i dla niego będzie to ogromny krok tu temu, by Bonnie po wielu latach oddał jajko.

Zbierzmy jak najwięcej podpisów!

Wierzę, że RAZEM uda nam się PRZYWRÓCIĆ NEONIXA!!!

Będę niesamowicie wdzięczny za partycypację w tej manifestacji.

Wyślij SMS o treści "JAJKO" na numer 506 660 877.
bonss.png


Piotr Wojciechowski    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Piotr Wojciechowski będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...