Protest przeciwko decyzji prezydenta Tarnowa o ograniczeniu liczby kursów autobusów

MY TARNOWIANIE nie zgadzamy się z decyzją Prezydenta Tarnowa o drastycznym ograniczeniu liczby kursów autobusów miejskich od 3 stycznia 2022 r. Naszym zdaniem zmiany wprowadzone zostały "z dnia na dzień" i spowodowały duże problemy dla mieszkańców. Wielu z nas ma utrudniony dojazd do pracy, lekarzy, urzędów. Stało się tak, bo liczba kursów w dni robocze zmalała o 242 czyli prawie o 1/3.

„Normalne” kursy wróciły na tydzień od 10 stycznia. Od 17 stycznia, na czas ferii zimowych, ponownie ma zacząć obowiązywać rozkład specjalny i znowu będą utrudnienia.

Dlatego jako mieszkańcy Tarnowa, osoby, którym leży na sercu dobro miasta podpisujemy się pod tym protestem. Mamy nadzieję, że nasz wspólny głos zostanie wysłuchany przez Prezydenta Tarnowa, który wycofa się ze swojej, złej dla wielu tarnowian, decyzji.

autobus222aaaa.jpg


Mirosław Biedroń    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Mirosław Biedroń do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...