Protest przeciwko zmianom w Szkole Podstawowej w Czarnoborsku!

Protest

My rodzice dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Czarnoborsku nie wyrażamy zgody na to żeby nasze dzieci z klas 1-3 były dowożone do szkoły w Pobielu.

Do tej pory nie było żadnych sygnałów, że w szkole jest za mało pomieszczeń i ilość dzieci jest za duża. Mało tego przed kilkunastu laty dzieci było o wiele więcej w ośmiu klasach i szkoła działała bez problemów.

Dzieci w klasach 1-3 są na takim etapie nauki, że bardzo ciężko znoszą zmiany na pewno dłuższy dojazd, zmiana środowiska nie wpłyną na nie dobrze.

Patrząc na odległość poszczególnych miejscowości w gminie do Pobiela proponujemy aby dowozić dzieci z Wąsosza gdzie odległość jest o połowę mniejsza niż z Czarnoborska lub Bełcza. Załączamy wiadomości z ZUMMI:    

Czarnoborsko - Pobiel 7,5 km

Wiewierz -Pobiel 9,5km Wiewierz - Czarnoborsko 3,3km

Rudna Wielka - Pobiel 10,5 km Rudna W. - Czarnoborsko 3,4km

Sułów - Pobiel 11,4km Sułów - Czarnoborsko 4,1km

Dochowa - Pobiel 10,2 km Dochowa - Czarnoborsko 1,9km

Cieszkowice - Pobiel 8,6km Cieszkowice - Czarnoborsko 4 km

Bełcz G. - Pobiel 11km Bełcz G - Czarnoborsko 6km                                                        

                  

Prosimy aby pieniądze  które chce Pan przeznaczyć na dojazd do Pobiela naszych dzieci przekazał Pan szkole w Czarnoborsku. Powiedział Pan, że będzie to kwota 10000zł miesięcznie. To bardzo duża kwota z której szkoła na pewno się ucieszy.

Szkoła w Czarnoborsku ma ogromne osiągnięcia i jest najlepszą pod względem wyników szkołą w Gminie.

Prosimy, aby tak wieloletnich starań nauczycieli, rodziców, a przede wszystkim naszych dzieci nikt nie rujnował.

           Z wyrazami szaczunku rodzice                                                                                                                                                                                                                      Prosimy o podpisy wszystkie osoby które kiedyś były lub są związane ze Szkołą Podstawową w Czarnoborsku i które chcą dobra szkoły i dzieci.


Barbara Słowińska    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Barbara Słowińska do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook