Przebudowa toru rowerowego

Zwracamy się z prośbą o przebudowę istniejącego już toru rowerowego na osiedlu Słonecznym. Obecny tor uległ zniszczeniu przez warunki pogodowe, oraz dlatego, iż jego forma nie zachęcała do jazdy na nim. Tor był mały i zaprojektowany tak, że ciężko było znaleźć dla niego jakieś sensowne zastosowanie. Nowy tor na pewno pomógłby wielu ludziom w rozwijaniu swojej pasji jaką jest ekstremalna jazda na rowerze. Szczególnie dla osób, które jeżdżą na dużych rowerach typu MTB. Osoby te nie mają w naszym mieście miejsca do trenowania i rozwijania się.  Przy nowo powstałym torze można byłoby organizować różnego rodzaju imprezy sportowe. Jego umiejscowienie jest idealne gdyż znajduję się przy rzece, a woda jest potrzeba w utrzymaniu ziemnego toru rowerowego w dobrej formie.

Prosimy więc o przebudowę toru rowerowego na profesjonalny obiekt sportowy. Koszt takiego przedsięwzięcia to około 70 000 złotych. Liczymy, iż Urząd Miasta w Bełchatowie oraz Prezydent Marek Chrzanowski pozytywnie rozpatrzą niniejszą petycję. Tak wiele zmieniło się na lepsze w naszym mieście, parki, place zabaw oraz parkingi. Bełchatów szybko się rozwija na "plus", tak więc wierzymy, że uda się przebudować tor rowerowy. Do listu dołączamy podpisy osób, które wyraziły swoje poparcie dla powyższej petycji i budowy Dirt Parku w Bełchatowie
.

Nieformalna grupa rowerowa MTB w Bełchatowie

dirtparkbelchatow@onet.pl

 


Michał Werner i Przemysław Werecki    Skontaktuj się z autorem petycji
Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )