Przejście na tryb zdalny na uczelni WSZUiE w Poznaniu.

Ze względu na zagrożenie związane z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, a szczególnie jego nowym wariantem Omicron, jako studenci WSZUiE w Poznaniu zwracamy się z prośbą o zmianę formy nauczania na zdalną. W dniu dzisiejszym Minister zdrowia RP zaapelował o przejście w tryb pracy zdalnej w związku z bardzo dużym wzrostem liczby zarażeń wariantem Omikron.
Wiele uczelni ogłosiło dziś przejście w tryb zdalny.
Podczas ostatniego zjazdu stacjonarnego większość z nas miała kontakt z osobą pozytywną, część osób zostało skierowane na kwarantannę, niektóre zachorowały.
Przejście w tryb online zminimalizuje ryzyko zachorowania, a tym samym zmniejszy zagrożenie życia kadry pedagogicznej, naszego i naszych rodzin.


Oliwia Maćkowiak    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Oliwia Maćkowiak do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...