Przystanek R przy Urzędzie Skarbowym w Gdyni

Drodzy współpasażerowie! :)

Proszę o poparcie w sprawie drobnej ale korzystnej zmiany w kursowaniu linii R na terenie Gdyni. Przystanki w ścisłym centrum to 'Armii Krajowej' a potem dopiero 'Hala', który jest oddalony od poprzedniego o blisko kilometr. Warto, aby R zatrzymywała się na przystanku, który i tak mija i który jest pomiędzy tymi wyżej wymienionymi - przystanek nazywa się 'I Urząd Skarbowy 01', mogłoby to funkcjonować na zasadzie przystanku "na żądanie".

Autobusowi zatrzymanie się tam zajmie raptem kilkanaście czy 20 sekund, a wiele osób na pewno z tego skorzysta. Rozładowałoby to też ruch na przystanku przy hali, gdzie niejednokrotnie ciężko jest wsiąść czy wysiąść z autobusu z uwagi na tłum ludzi na "halowych" przystankach w godzinach szczytu.

Pragnę zauważyć, że mimo, że linia R jest z nazwy linią pospieszną to i tak zatrzymuje się praktycznie na każdym przystanku, zarówno na Hutniczej jak i na obrzeżach Gdyni (Dąbrowa/Kacze Buki) - tym bardziej dziwi fakt, że R-ka nie zabiera pasażerów z przystanku przy US w ścisłym centrum Gdyni, chociażby tylko w systemie "Na żądanie".

Z góry dzięki za poparcie!

 

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Jakub do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...