PRZYWRóCENIE POSTOJU TAXI

 

                                PETYCJA W SPRAWIE

 

Przywrócenia postoju taksówek vis a vis Ul. Korotyńskiego 17.

Niniejszym na podstawie art. 2 ust. 1 i 2 Ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o petycjach (Dz. U. z dnia 5 września 2014 r., poz. 1195) składam/-y petycję w sprawie zlikwidowanego postoju taksówek vis a vis ul. Władysława Korotyńskiego 17  i wnoszę/-imy o podjęcie działań / czynności / decyzji celem przywrócenia postoju TAXI vis a vis Ul. Władysława Korotyńskiego 17 . Postój ten funkcjonował wiele lat, znajdował się w bezpośrednim sąsiedztwie Przychodni Ochota, Centrum Medycznego CMP oraz nieopodal CM Medycyna Rodzinna . Klienci często korzystali z naszych usług w celu dostania się do przychodni dzielnicy Ochota (zał. 1,2). Naszym zdaniem zlikwidowanie tego postoju było błędną decyzją. Nasi klienci narzekają na decyzję miasta o likwidacji postoju w tym miejscu . Mimo tego, iż nieopodal znajdują się przystanki komunikacji miejskiej MZA, nie każdy może poruszać się autobusem czy tramwajem, w szczególności osoby starsze, schorowane bądź dotknięte kalectwem. My - taksówkarze mamy ograniczone miejsca postojowe, co skutkuje znacznym zmniejszeniem zarobków, zaś klienci, którzy chcą przemieścić się taksówką spod przychodni, muszą dzwonić do korporacji i czekać na kierowcę. W godzinach szczytu oczekiwanie na taksówkę może być znacznie wydłużone.
W naszej oraz klientów ocenie postój vis a vis Ul. Władysława Korotyńskiego 17 powinien zostać przywrócony, ponieważ jest to doskonały punkt zarówno dla taksówkarzy jak i klientów.
Zważywszy na powyższe wnoszę/-imy o podjęcie stosownych działań celem rozpatrzenia niniejszej petycji bez zbędnej zwłoki, nie później jednak niż w terminie 3 miesięcy

 


Z poważaniem  

BARTŁOMIEJ STRZELCZYK

 

 

 

IMG_20200207_194718.jpgIMG_20200207_194625.jpg

 


Bartek Strzelczyk    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Bartek Strzelczyk do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook