Przywrócenie urzędu do Fordonu składanie wniosków o dodatek mieszkaniowy

Szanowny Panie Prezydencie Miasta Bydgoszcz,

Zwracamy się z prośbą o przywrócenie oddziału Urzędu Miasta Wydziału Dodatków Mieszkaniowych na ul. Gierczaka 6. Osoby mieszkające w Fordonie składały wnioski właśnie tam, było to duże ułatwienie dla nas. W tym momencie osoby starsze jak i matki z dziećmi mają duży problem z dostaniem się na ul. Wojska Polskiego 65, musimy przejechać pół miasta na około żeby dojechać do Urzędu. W tym momencie nawet nie mamy możliwości dojechać tramwajem nr 7. Nie każdy posiada samochód żeby przyjechać złożyć wniosek bądź dostarczyć brakujące dokumenty na ul. Wojska Polskiego. Czujemy się zdyskryminowani. 

 

Prosimy jako mieszkańcy Fordonu o przywrócenie filii Urzędy Miasta wydziału dodatku mieszkaniowego. 


Marta Kraszkiewicz    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Marta Kraszkiewicz do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )