RAK NAS ZABIJA!

06.02.2019r. Pyzdry

Szanowni Państwo, 

My, mieszkańcy Pyzdr, kierujemy do Was tę petycję w trosce o nasze bezpieczeństwo zdrowotne ale również, wybiegając w przyszłość, o naszych bliskich i przyszłe pokolenia. Na małym obszarze jakim są Pyzdry, jest ogromna zachorowalność na nowotwór - RAKA. Wnosimy w tym wniosku o przebadanie zależości wieży telekomunikacyjnych, wpływ fal elektromagetycznych ale także grunty, w promieniu od wieży sięgajacym 500 m. 

Przyczyn zachorowalności możemy doszukiwać się na każdej praktycznie płaszczyźnie. Bierzemy pod uwagę smog, spaliny, wode czy zachorowalność dziedziczoną w rodzinie. Wnosimy, by wszystko co mogłoby wpłynąć na rozprzestrzenianie się choroby i związane jest ściśle ze środowiskiem zarowno naturalnym jak i industrialnym w jakim żyjemy i mamy doczynienia na codzien, zostało udokumentowane. Każde działania jakie będą miały miejsce w tym kierunku, wnosimy by były skrupulanie przeprowadzone zarówno przez Instytut Ochrony Środowiska jak i inne organy lub inspektorat, który przebada dokładnie zagadnienie rozprzestrzeniającej się choroby.

Na obrzarze Pyzdr, na jednej z ulic w prawie każdym domu jest osoba, która choruje lub stwierdzono początki RAKA. Jest to wiadomość zarówno dla mieszańców jak i innych społeczności tak abstrakcyjna, że nie sposób przejść obok tego zagadnienia obojętnie. Mówimy o jednej ulicy w powyższym wierszu- tych ulic jest więcej i również na nich znajdziemy osoby chorujące na RAKA. 

O każdych działaniach, wnosimy by nas informowano z wyznaczeniem ściśle sprecyzowanych dat. Chcemy być informowani o każdym najdrobniejszy szczególe, badania chcemy by były udostępniane do informacji publicznej mieszkańców za pośrednictwem Gminy i Miasta Pyzdry lub korespondencyjnie do Autora petycji, który rówież poczyni kroki by przekazać informację do informacji publicznej.

Pod petycją podpisane są WSZYSTKIE osoby, które są:

  • bliską/ daleką rodziną mieszkańców miasteczka Pyzdry,
  • ludzie chory na RAKA,
  • ludzie, którzy zetneli się z początkowym stadium nowotworu ale w pore zareagowali,
  • rodzice dzieci, którzy myśla o ich przyszłości
  • znajomi, którzy chcą pomóc w dojściu do tego skąd i dlaczego jest taka zachorowalność,
  • osoby zainteresowane zagadnieniem RAKA i jego początkiem w miasteczku

Temat jest bardzo poważny i kontrowersyjny. Wnosimy, o zaangażowanie oraz pomoc w rozwiązaniu problemu.

Z poważaniem, 

MIESZKAŃCY GMINY I MIASTA PYZDRY

p1_StopCancer_ML1702_ts4673342641.jpg


Natalia Mularczyk    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Natalia Mularczyk do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook