RATUJMY MDK nr 2 w POZNANIU

Dzisiaj (tj. dnia 6.12.2011r.) w godzinach popołudniowych Prezydent miasta Poznania Ryszard Grobelny ogłosił oficjalne zamknięcie Młodzieżowego Domu Kultury w Poznaniu.
Powodem podanym przez prezydenta było zwiększenie finansów miasta w związk z EURO2012.
Jest to sytuacja absurdalna ponieważ w naszym mieście ,Poznaniu, istnieją zaledwie TRZY MDKi, a przykładowo w Krakowie jest ich około 30!!!
Najgorszy jest fakt, iż za kilka dni (około 3dni) radni miasta mają uchwalić budżet na rok 2012. Jeżeli w wydatkach na 2012rok nie zostaną uwzględnione wydatki związane z Modzieżowym Domem Kultury nr 2 w Poznaniu nie bedzie już o co walczyć!
Bardzo prosimy wszystkich mieszkańców Poznania, którzy podobnie jak my, pracownicy i podopieczni MDKu nr 2, uważają, że prawidłowy ROZWÓJ dzieci i młodzieży, jest nie możliwy bez podtrzymywania w nich kultury i uwrażliwiania ich na piękno sztuki (teatru, tańca, muzyki, sztuk plastycznych) by podpisali się pod tą petycją.

Dziś zamykany jest MDK, jutro szkoły, teatry, a za rok może muzea, ich miejsce zajmą hotele i centra handlowe!
Nie pozwólmy by KULTURA w Poznaniu umarła!

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Hanna Rzeszut do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook