Realna Pomoc Dla Krakowskiej Gastronomii

Branża gastronomiczna zostala sparaliżowana przez koronawirusa. Tysiące ludzi straciło pracę, a właściciele restauracji ponoszą olbrzymie koszty związane z utrzymaniem lokali np. wynajmem, mediami itp. Wzorując się na przykładzie naszych sąsiadów z Litwy- miasta Wilna, w którym lokalne władze wydały pozwolenie dla barów i restauracji na bezpłatne wystawienie stolików na placach i ulicach, aby goście mogli korzystać z ich usług, jednocześnie zachowując zasady dystansu społecznego, zwracam się do Władz Krakowa o wydanie pozwolenia na zwiększenie przestrzeni ogródków bez konieczności ponoszenia dodatkowej opłaty. Tylko w ten sposób realnie jesteśmy w stanie reanimować nasze przedsiębiostwa! Proszę każdego o udostępnianie tej petycji.

 

zapraszam do polubienia mojej strony 

https://www.facebook.com/Dawid-Drwal-1387752348035924/?modal=admin_todo_tour

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Dawid Drwal do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )