Podstawa prawna dla ofiar przemocy, matek dzieci

Bo gdzie przemoc ma miejsce, nie muszą szukać daleko, ponieważ przemoc niszczy zaufanie, wiarę i bezpieczeństwa.

 

Coraz więcej znane są przypadki, w których "dotknięte matki" ich dzieci są bezradne, agresywny aktywizm z "ojców".

Tutaj, "matki" często wpływ nie tylko zaatakowali ustnie, lub umieścić pod "presją", ale to jest w niektórych przypadkach nawet do skrajności - atak fizyczny, w tym groźby śmierci.

Często te zbrodnie są odpowiednio i nie karane tak dotyczyła matki czują się coraz bardziej jako "pionek" naszego społeczeństwa. Uczą się, że oni i ich dzieci nie są warte ochrony i spojrzeć na marginalizowane ..

Artykuł 2 ustawy zasadniczej wyraźnie stwierdza,

Każdy człowiek ma prawo do swobodnego rozwoju jego osobowości, o ile on nie narusza praw innych osób i nie narusza porządku konstytucyjnego lub prawa moralnego.

Każdy człowiek ma prawo do życia i integralności fizycznej. Wolność osobista jest nienaruszalna. W tego prawa może ingerować mocy tylko do prawa.

"Raport dotkniętych matek, jednak w wielu, że to prawo podstawowe, nie poddaje się.

Zwłaszcza, gdy przedmiotem wspólnej troski rodzicielskiej jest, jest prawo ojca do opieki nad dzieckiem rzeczywistą dziecka. Wystarczająco często, termin na rozciąganie "opieki nad dziećmi" utożsamiane z niezbywalnego prawa ojca do dziecka.

Nie ma znaczenia, czy ojciec dziecka, matka terroryzował psychicznie i fizycznie, stalking, groźby wymawia. lub jest fizycznie przyczepność.

W wielu przypadkach przemoc fizyczna ojciec dziecka wykonywane przed dzieckiem również nie ma wpływu na decyzje z zakresu prawa rodzinnego.

"Ojcowie lobby" pozwoliło na ochronę poszkodowanych matek, okrucieństwa "poza jakże" przeźroczysty życzliwych "ojcami", był praktycznie wyeliminuje.

Ustawowa ochrona matki i rodziny, wydaje się nie mieć sensu.

Prawa ojców dzieci twierdził, wydają się stać ponad wszystkim. Odpowiednie zobowiązania nie wydają się mieć taki sam status w podejściu. Matki dostać tylko usłyszeć zdanie: "To jest moje prawo", "Mam prawo", ale obowiązki nie są już traktowane poważnie.

Na pewno ojciec dziecka ma prawo do dostępu do jego dziecka, ale może jest to naprawdę konieczne, że "dziecko Ojca" tak nadużywane matki, to przysługują mu na drzwi, a nawet w domu ?.

Kraj może bardzo się oprzeć, który dotknął matki bezwstydnie zepchniętych na swoje granice; muszą żyć w strachu; mają prawie żadnych możliwości oporu?

Opieki obejmuje te same obowiązki, które musi przejąć inne. Po pierwsze, w celu zapewnienia, dobro dziecka, z drugiej strony, aby dziecko się martwić.

§ 1626

(1) ojciec i matka mają prawo i obowiązek dbania o opiekę nad małoletnim dzieckiem ().Władza rodzicielska obejmuje opiekę nad osobą dziecka (aresztu) i zdolności dzieci (aktywów koncernu).

(2) opieka i edukacja rodziców rozważenia możliwości rosnące i rosnące potrzeby dziecka

selbständigem odpowiedzialnie. Dyskutuj z

dziecko, gdzie jest on wyświetlany w zależności od poziomu rozwoju,

Kwestie opieki rodzicielskiej i dążyć do porozumienia.

§ 1627

Rodzice, którzy korzystają władzę rodzicielską na własną odpowiedzialność i wzajemnego porozumienia dla dobra dziecka.

W przypadku braku porozumienia, muszą starać się znaleźć wspólną płaszczyznę.

Większość ojców dzieci zabrać, ale nie tak dokładne. Jesteś zbyt często z ich prawa i jeśli jest w istocie, należy użyć opiekę jedynie jako środek, w stosunku do matki dziecka.

W wielu przypadkach prawo ojcowie przyjazny rodzinie jest używany do zemsty na byłym partnerem.

Jednak to już zabrania prawo, bo kto użył missbraeulich areszcie, jako dźwigni w stosunku do drugiego z rodziców, lub tym podobne, mogą być karane z utratą jego prawa do opieki.

Kontakt wpływ matki o pomoc do służb młodzieżowych, to często zdarza się, że takie przypadki rzadko bierze pożądanego stopnia.

Jednak czas zmienił się również tak, że nawet dla młodzieży w takich przypadkach trwa dłużej prawie doskonałym.

To ich obowiązek pomagać osób poszukujących pomocy jest to, że dzieci i strony są chronione.

Zamiast korzystać z tych biur, w wielu przypadkach, deklaracje matek szukających porad, jak na bezpłatną przejażdżkę, na ich paskudny dzieci areszcie.

Czy uważasz, że to z powodu systemu? Ponieważ w tym samym czasie lobbuje ojców strzelać jak grzyby z ziemi.

Zaniepokojeni matki, to jest zawsze trudniejsze do zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony swoich dzieci. Oznakowane są jako połączenia nietolerancyjni Umgangsverweigerinnen że ojcowie pozbawiony dzieci itd

Oczywiście, jeden, upuszczając historii i przeszłości cytaty jak tych matek, pod stołem, bo to jest przeszłość i radzić sobie z teraźniejszością i przyszłością w systemie sądu rodzinnego.

Wiele betroffende matki mają wrażenie, że niezależne działania z oskarżeń i gróźb związanych.

Największe ciśnienie jest fakt, że system nawet nie wahaj się kurczy grozić cofnięcie dziecka, często wszystkie środki są dopuszczalne.

Co to robi z matką, można myśleć.

Tak napisał kiedyś ojca dziecka

"Wiem, co muszę zrobić, więc trzeba psychiatrii" i bardziej "Będę się o to, że dziecko nie mieszka z tobą i doprowadzić cię do szpitala psychiatrycznego"

Czasem nawet znajomi, w których jednostka jest zawieszone przez ojców w ich terroru psychicznego są pokryte.

"Niech pani X ze swojego mieszkania i dostać bez stresu ze mną" lub "będę zepsuć Ci Boże Narodzenie", "Od swoich Fr.X nie pozwól swoje mieszkanie, dostaniesz odczuwać skutki tego dla niego; chodźmy tam i nie dostaniesz stres "," Będę się o to, która wymyka Fr.X dziecko "

Połączenia z groźbami śmierci, stalking, wykroczenie. Wszystko, co nie jest rzadkością.

Źle o tej całej sprawie jest jednak to, że w systemie prawa rodzinnego

Matki destabilizacji. To depcze częściowo lata wokół nich. To jest w tych okolicznościach, usuwanie najlepszych dzieckiem przemysłu.

Flagi krawędziach Systhemmaschinerie takie sytuacje nawet wyczyny.

Co męczeństwo musi mieć matkę w tyle, pomimo niemowlę / maluch / dziecko oddziela i może trzeba umieścić na ich bezpieczeństwo finansowe narażone na ryzyko, jest ścięty pod stołem.

.Co Oddziela matki, na przykład, w czasie ciąży, chyba że istnieją poważne powody?

Często dowodów sąd rodzinny, które przemawiają na korzyść matki i dziecka, bezwstydnie pominięte. Zamiast tego, często okazuje się, że na walczących matek będzie dalej tylko "eingetrampelt" przez urzędnika.

To systematyczne uszkodzenia matek, które jest częścią kraju, który jest jednym z najbogatszych demokracji na świecie, tolerowane ..

Władze działać prawdopodobnie ze względu na agresywną aktywizmu Väterlobbyfür zdrowy rozsądek, aby nie zrozumieć w odniesieniu do leczenia ojców gwałtownych lub inaczej terroryzujących.

Matki i dzieci są zmuszeni przez prawo i biura znowu i znowu w ramionach ojców dzieci karnych.

 

Co to oznacza stres psychiczny dla matki i dziecka, można się tylko domyślać.

 

Prawo jest, między innymi, że każdy ma do powstrzymania się od wszystkiego, co może zaszkodzić lub negatywnie wiązania drugiego rodzica wpływ.

Oznacza to również, że matki betreffenen zmuszone są do komunikowania się z ojcem terroryzowanie i znowu znaleźć kontakt.

Zło jest tak dobrze, że nawet stalking prawa i ochrona sił dla kobiet nie będzie już stosowana w wystarczającym stopniu, gdy są z matką.

 

Dla dzieci nie ma ochrony przed przemocą istnieje, ponieważ dziecko musi być również przekazywane w istniejących obwodach do obsługi przed drzwiami.

Ponadto, dzieci są zmuszane do czynienia, częściowo idzie z bolesne sceny Equip.

Często też "zachęcani" do wyrażenia zgody na osadzie, w których jedna zobowiązuje się skontaktować stalkenden lub gwałtowne Vatern na rzeczy z dzieciństwa.

Ochrony matek i ich dzieci, urodził się tu w żadnym wypadku nie sposób.

Porównanie w kwestiach takich jak terroryzm, emocjonalnej lub fizycznej przemocy naprawdę odpowiedni?

To sprawia, że wielu przestępcą dziecka ojciec po prostu jedyna podstawa do dyskusji na dziecko się interesuje, nadal plagą matki, a więc nadal ją i dzieci zaszkodzić.

Matki, więc często nie ma więcej miejsca, by położyć kres tego szaleństwa.

Jest nalegał, przez wielu ekspertów, że ustawa o ochronie Przemoc nie może mutować w ustawie 2 klasy.

Bezdzietne kobiety są doskonale zabezpieczone tutaj, w Niemczech, matki z dziećmi to niestety nie dzieje.

Musi to jednak pilnie i natychmiast zmienić tutaj.

Ojcowie są szkodliwe nie tylko dla matki, ale także na siłę dziecka.

Wymagane jest, aby poprzez dostosowanie prawodawstwa, które ostatecznie wpływ matki są nie na łasce ojca dziecka i prawa do samostanowienia życia!

Matki dotknięte są na miesiące i lata, tak noszone przez działania i niestety zbyt często akceptowane kłamstw i zniekształceń faktów dojazd z ojców, którego celem jest celowo ego więc chyba zrobić swój cel na bez świadomości i wrażliwości twoje dziecko, które dają się do nacisku na dobro dziecka.

Wiele matek są traumatycznym lat rodzinnym prawa ścigania na resztę ich życia, żyć w strachu i mieć problemów ze snem lub fizycznie chory.

Więc to nie może pozostać - co można do matek i dzieci nadal robić wszystko ?.

Prawa matek, musi w końcu zostać wzmocniona przez prawa i przepisy ustawowe Tech. Przemoc musi być postrzegana we wszystkich wymiarach równych.

Ojcowie, którzy wprowadzają takie zachowanie wykazać w dzień, nie mają prawa do powoływania się na ojców praw, które następnie powołany do życia przez ojca z bardzo różnych okolicznościach dalej.

Musisz być zmieniona z, tak, że nadużycie nie może przyjść do zniesienia, a dotknięte matki do tej strony.

Doświadczenie pokazuje, że kiedy ojcowie używać tych praw jako przepustkę, będą starać się, nie aż do zmiany w zachowaniu. Nie szukają dla poradni i nie wejść do pokojowego rozwiązania w sensie ich dzieci.

Ojcowie, którzy wprowadzają takie destrukcyjne zachowania wykazano w dzień, należy cofnąć prawo do opieki i obsługi przez prawo, ponieważ wystarczy dodać do dziecka celowo uszkodzić ..

Kontakt z dzieckiem powinno być udzielone tylko wówczas, gdy ojciec wyraźnie zmienione.

Tylko w ten sposób możemy osiągnąć ochrona matek betroffenden przed arbitralną spotka.

Podobnie, urzędy muszą być pociągnięte do odpowiedzialności wobec rodzin i dzieci zgadza, ale wzrok, nie pomóc i wywołać szkody w ten sposób.

My, matki nie są hodowli maszyn, które mogą być wyrównane do masy emocjonalnie okrutne użyj uprowadzenie dziecka może lobbować.

Matki muszą uzyskać w Germany're oglądania na co zasłużyli i nie dostać szaleństwo plam Księży holu z gruntu złych matek wyzwanie w pręgierzem, chociaż, że ojcowie są w większości przypadków wysokie niesprawiedliwość i łamanie praw człowieka popełnienia.

To jest, w związku z tym, zwany w imieniu wszystkich matek chorych, by w końcu wziąć do zbliżenia przepisów ustawowych przed i stworzenie podstaw prawnych dla zapewnienia ochrony poszkodowanych matek i ich dzieci i rodzin.

 

Niemcy muszą stanąć w obronie swoich dzieci dotkniętych przemocą matek i rodzin w końcu.

 

 

Bo gdzie przemoc ma miejsce, nie muszą szukać daleko, ponieważ przemoc niszczy zaufanie, wiarę i bezpieczeństwa.

 

 

Gez. S. Schäfer

 

 

Dziesięć główne zarzuty, które zostały zidentyfikowane podczas konferencji "Ochrona Contra opieki Przemoc dziecka" w Hanowerze na 25.06.2008:

 

 

przymus

- Zgodnie z orzeczeniem przez BVerfGs ojciec nie powinien być zmuszany do czynienia z dzieckiem.

- Dziecko jest zmuszone do utrzymywania kontaktu z ojcem i matką jest zmuszony, aby umożliwić obsługę ojca z dziećmi.

manipulacja

- Jeśli dzieci nie chcą kontaktu z ojcem, przyjmuje się, matka manipulacji.

- Od matki oczekuje się, że będą one zastąpić wolę dziecka, manipuluje, z myślą, że do czynienia z Ojca jest o.

umiejętności rodzicielskich

- Syndrom Alienacja nadrzędna W szczególności zakładane umiejętności rodzicielskich z Ojcem.

- Poprzez doświadczenia przemocy matki którego umiejętności rodzicielskich jest uważany za ograniczony.

- Traci Rowdy ojca / nie ma umiejętności rodzicielskich.

Radzenie sobie z przeszłością

- Back-kłamstwa, a nawet obecne zachowanie jest ignorowana (terminy przemoc, problemy z uzależnieniem, Brak, niezgodność utrzymanie).

- To będzie ustawione na przyszłych zachowań; jedna do czynienia z przeszłości nie jest - wbrew (depth-) Teoria i metody psychologiczne - poszukiwane.

koszty

- Tam są nie szczędził wydatków, jeśli chodzi o egzekwowanie prawa do odwiedzin ojca wobec matki z dzieckiem (w niektórych przypadkach, dzieci odesłano z nakrętką w drogim domu.)

- Centrum dla Dzieci i Młodzieży usług, co byłoby konieczne również do ochrony i opieki dla dzieci zostanie obcięty.

stan ofiarą

- Na pytanie o prawa kobiety traci swój status ofiary, nawet jeśli nie są skłonni do kompromisu, wymagający, gorzki lub nieracjonalne zachowanie, staje się złem.

- Z drugiej strony, człowiek jest ofiarą w tym przypadku wsparcie przeciwko "wszechmocnego, wszechmocnego matki" jest przyznawane (grać organizacje wojowniczego ojców).

Zadaniem policji

- Ręce policji ponad dziecka do ojca wbrew woli dziecka.

- Policja chroni matkę i dziecko nie jest w przekazaniu. Ochrona sił dla matki i odwiedzin praw ojca ścierają się diametralnie, sprzeczność między zakazem zbliżeniowy dla matki i "porozumień o transferze" często nie są rozpoznawane przez sąd.

opieki nad dziećmi

- Państwo decyduje, co najlepsze interesy dziecka.

- Wola dziecka odgrywa, mimo wszystkich politycznych dyskusji na temat zwiększenia praw dziecka nie ma znaczenia. Uważany jest per se "manipulować", niż przez matkę.

przemoc

- Bez Przemocy Edukacja jest przewidziane przez prawo.

- Użycie siły w celu wymuszenia obsługę jest w interesie dziecka przez prawo.

 

 

 

www.autonome-frauenhaeuser-zif.de/pdf/2013/05/Safety_First_JAF_Feb13.pdf

 

10 lat Przemoc Protection Act (Cały artykuł patrz link)

-

10 lat ustawy Prawa Poprawa dzieci

w Niemczech

 

 

 

prawa dostępu

Kobieta, patrząc przez oddzielenie osób uzależnionych i nakazu ochrony

GewSchG chroni przed dalszą przemocą, znajdzie się natychmiast w regule z

Pytanie z prawa do twarzy, kiedy wspólnie z sprawca dzieci

ma.

Zakaz kontaktu po GewSchG nie mogą być praktyczne, bez towarzyszącej

Pytanie polityki być wykonane, ponieważ sprawca zazwyczaj zawsze "Kwalifikacja" ma powody do złamania zakazu kontaktu, np popytu lub zuorganisieren obsługi.

W rzeczywistości również zadzwonić nieuczciwych partnerów, ojców, zwłaszcza w

Faza separacji jej prawa do odwiedzin także gwałtownie. Daje im to często służy jako nośnik dla

Aby uzyskać dostęp do rodziny i do sprawowania kontroli nad partnerem tak dalej.

Istnieje ryzyko, że wzorce przemocy

-

nawet po oddzieleniu od sprawcy

-

zostać przeniesiona.

 

Problem ten jest wzmacniany przez zakotwiczone w prędkości FamFG które (w tym procedur obsługi) jest szczególnie prawdziwe w odniesieniu do rzeczy z dzieciństwa, ale paradoxerweisenicht sprawie procedur w sprawach ochrony siły lub do konserwacji

,

70% kobiet i 58% dzieci znowu wynika z badania przeprowadzonego przez BMFSFJ 2002 podczas przenoszenia lub przesyłania misshandelt.Leider przestępstw są także w Niemczech zabija się skarżyć w związku z wykonywaniem areszcie

,

(Specjalny sprawozdawca ONZ w sprawie przemocy wobec kobiet

,

R. Manjoo 2012

© Prof. Dr S. Nothhafft; S.Stotz: Okrągły stół przeciw przemocy mężczyzn w München.2012

 

 

Nebulizacji z postrzegania przemocy i terroru psychicznego

Dlaczego tak trudno jest niemożliwe w Niemczech, dzieci od zagrożeń

 

być chronione przez ich ojców? Dlaczego mamy tu zbiorowa nebulizacji

 

percepcji i paraliżu zdolności w rzeczywistym interesie

 

radzić sobie z dziećmi? Ten nebulizacji wiemy z badań

 

Nadużywających strategie i ich sprawcy (zob Święty, 2000), jak to się stało,

 

że ta strategia, tak rozbudowany, że thematization nadużycia

 

nie jest już możliwe, dzieci, nawet po nie już przed uzyskaniem dostępu do separacji

 

Przestępcy mogą być chronione? Jeśli prawdziwym motorem w tej grupie

 

Egzekwowanie przepisów ustawy Dziecka 1998 i wrogiego dzieci praktyce?

 

Że istnieją nie kilka ojcowie nadużywające kobiet i / lub dzieci drogą płciową

 

nadużycie, pobierana jest corocznie statystycznie. Wiadomo, że jest nadal aktualne

 

około 45.000 kobiet z dziećmi, uciekających przed rokiem ich partnerów w schroniskach dla kobiet,

 

chyba tylko tyle, szukać schronienia w hostelach lub przyjaciół /

 

Znajomi i dalej numer pozostanie w sytuacjach przemocy. Około 140

 

000 doniesień o przemocy wobec kobiet są wypłacane raz w roku (zob. Roczne

 

PKS: statystyki przestępczości Policja). W przybliżeniu 16000 zarzuty wykorzystywania seksualnego

 

zwracane rocznie (patrz fig. ibid.). Truizmem jest, że liczba niezgłoszonych

 

wykorzystywania seksualnego w rodzinie jest najwyższa. jest

 

Tak więc znaczna liczba wobec kobiet i dzieci, w tym przemocy mężczyzn

 

niektórzy ojcowie, którzy po separacji, prawo do kontaktu z dzieckiem

 

lub nawet mężulek. Są przemocy, władzy i kontroli

 

ćwiczenia i czuć mocno o degradacji kobiety i dziecka -

 

od połowy lat 80-tych, odpowiednie wyniki badań na temat przemocy mężczyzn

 

vor3 wobec kobiet. Takie zachowanie struktury sprawcy nie zmienia

 

w separacji, zwłaszcza jeśli kobieta zakończyła związek. taki

 

3 Bardzo dobrze obróbce, i np w katalogu szkoleń dla policji, edytowany

 

Mężczyźni oferuje istniejącą opiekę i dostęp okazja, moc, i

 

Kontrola nadal utrzymuje kobiet piekło się

 

się jako zagrożenie i wdrożenie sporo. Że dzieci, świadkami

 

zostać uszkodzone w wyniku przemocy matki niemal równo

 

opracowane przez doświadczonych przemocą, nawet lęków i objawów podobnych,

 

Obecnie szeroko opisano w literaturze (zob Kindler Saint /

 

Hack 2008), ale w praktyce te instytucje, które mają do czynienia z spiralami

 

mają tej wiedzy nie wydaje się istnieć. Strach dziecka przed Ojcem

 

rzadko jest traktowana poważnie, to jest absurdalne stwierdzenie w raporcie,

 

Dziecko miłości ojca zawsze, w przeciwnym razie jest pod wpływem matki na niego.

 

Niezrozumiałe jest niekompatybilność z jednej strony hodowanego

 

Świadomość w polityce przez tzw wysokim stopniu. Przemoc w rodzinie, że tak

 

głównie przemoc mężczyzn wobec kobiet (i dzieci) jest, między innymi, z wyniki:

 

Plan działania na rzecz zwalczania przemocy wobec kobiet, Ustawa o ochronie Przemoc, przyjęcie ustawy

 

temat wychowania bez przemocy, a obecnie Praw Dziecka ustawy Improvement

 

a po drugiej stronie dostęp i opiekę, których praktyka

 

Nie mało dzieci, które doświadczyły przemocy w kupnie trwa do innego prawa

 

wykonania: na prawo ojca do swojego dziecka.Ustawienie patriarchalna

 

ponownie stworzył przestrzeń w prawie i praktyce opieki i dostępu.

 

Dawniej kobiety mają tylko bardzo krótki okres prawa

 

dzieci urodzone potomstwo.Szeroki protestu w latach 80. i 90.

 

przed ponownym kotwienie ojciec miał rację przez Reformy Prawa Dziecka

 

1998 nagle pozbawione ziemi. Wiele matek, a następnie powitał

 

Wprowadzenie wspólnej opieki rodzicielskiej, co do zasady, w nadziei, że ojców

 

będzie teraz przejąć większą odpowiedzialność za dzieci. Ta nadzieja wypełnione

 

Sama tylko zachowanie wypłata alimentów nie był nieznacznie wzrosła,

 

Opieka nad dziećmi pozostał zasadniczo, jak przed reformą w

 

Matki, ale z ograniczonymi prawami, i często z ogromnych problemów w

 

Odnosząc się do byłego partnera.Powrót praw ojcowskich uznano

 

opiera się na kontakcie z ojcem służy w każdym przypadku dobro dziecka. to

 

Definicja dziecka oraz poza innymi kryteriami, że interesy,

 

Wpłynąć na bezpieczeństwo i integralność dzieci pokazuje im ideologicznie,

 

to znaczy, że inne interesy są zaangażowani jako naciskiem na dzieci.

 

Opór przeciwko temu ogłoszono ideologicznego stanowiska w wielu

 

Wyroki, opinie i deklaracje usług młodzieży, opiekunów obsługi

 

i procedury pielęgniarki stereotypowe miejsce: centralne kryterium

 

dla dobra dziecka jest kontakt ojca - niezależnie od wykonywania

 

Przemoc i molestowanie seksualne, zaburzenia osobowości Ojca w wielu

 

Manifestacje i niezależne od woli i wykrywalne

 

Zagrożenia dla dziecka.

 

Nie możemy i nie musi być! Kontakt może być, oczywiście, na ryzyko dla dziecka

 

zostać ograniczone i wykluczone. Dlatego jest do

 

Użyj ochronę dzieci na wszystkich poziomach instytucjonalnych. są

 

 

 

wystarczające uzasadnienie orzeczenia (por, Saint / Hack 2008).