Źródełka wody pitnej

Szanowny Pan 

Rafał Trzaskowski 

Prezydent miasta stołecznego Warszawy

 

Szanowny Panie Prezydencie, 

Apelujemy o umieszczenie większej ilości źródełek wody pitnej w Warszawie.

Jest to szczególnie ważne w okresie wiosenno-letnim, kiedy upały doskwierają najbardziej. Co więcej, w związku z kryzysem klimatycznym oraz tematem ochrony środowiska proponujemy rozwiązanie wiążące się z ograniczeniem zużycia plastiku w postaci plastikowych butelek. Zarówno mieszkańcy Warszawy, jak i turyści mogliby skorzystać z takiego źródełka np. aby uzupełnić bidon lub użytą już butelkę po napoju. Beneficjentem tego pomysłu byliby także nasi czworonożni przyjaciele, którym po długim spacerze, czy w upalny dzień bardzo przyda się miejsce, gdzie mogą bez przeszkód zaczerpnąć wody. 

Za inspirację dla pomysłu posłużyły nam Włochy. Tam takie rozwiązanie jest powszechnie stosowane i świetnie się sprawdza. Uważamy, że Warszawa również jest na to gotowa. Głęboko wierzymy, że wspólnie uda nam się osiągnąć cel!

Z wyrazami szacunku, 

Ewa Kozłowska, Hanna Różalska 


Ewa Kozłowska, Hanna Różalska    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Ewa Kozłowska, Hanna Różalska do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook