Środki na nagrody dla urzędników oraz polityków miejskich na wypłaty dla nauczycieli!

My mieszkańcy Północy Krakowa nie zgadzamy się aby środki na budowę lini tramwajowej na Górkę Narodową (19,8 mln zł) zostały przesunięte na wypłaty dla nauczycieli. 
 Choć rozumiemy i w pełni popieramy chęć zapewnienia finansowania wynagrodzeń dla nich nie zgadzamy się aby odbyło się to kosztem Nas. 
Budowa tramwaju w naszej części miasta nie może zacząć sie od lat, ciągle jest przesuwana. Z zazdrością patrzymy na okolice domu Pana Prezydenta gdzie budowane są nowe drogi, kładki rowerowe, a i w okolicy biegnią linie tramwajowe. 
 Rozumiejąc problem i obawy beneficjentów brakujących środków apelujemy do radnych, a także Prezydenta o przesunięcie brakującej kwoty z nagród oraz premii dla urzędników i polityków miejskich z końca tego oraz całego przyszłego roku co powinno starczyć na pokrycie brakującej kwoty (nagrody za zeszły rok 18 mln). 
 W naszej ocenie gdy miasto jest w fatalnej sytuacji finansowej, a dyrektorzy zaciągają kolejne kredyty jedynie po to żeby wyjść na plus (wtedy przyslugugją im premie) takie nagradzanie nie powinno mieć miejsca.

 W imię zasady że zmiany najlepiej zacząć od siebie apelujemy do Państwa abyście dali mieszkańcom dobry przykład i oszczędności zaczęli jednak we "własnym ogródku"

 Zdruzgotani Mieszkańcy Północy Krakowa


Mateusz Jaśko, „Co jest nie tak z Krakowem”    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Mateusz Jaśko, „Co jest nie tak z Krakowem” do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook