Żądamy gwarantowanej ceny w wysokości 900 zł brutto/tona na pellet!

Poddębice, dn.. 23.06.2022

 

Kancelaria Sejmu
ul. Wiejska 4/6/8
00-902 Warszawa

Użytkownicy pelletu

 

Prośba o ustalenie gwaranatowanej ceny na pellet

 

"W ubiegłym roku kupowałem tonę pelletu za 900 zł, w tym roku ceny wahają się między 2 000 zł a 2 500 zł", "Wychodzi na to, że w tym momencie to będzie jedna z najdroższych form ogrzewania, a miało być tak ekologicznie

"Ustabilizowanie cen węgla i zwiększenie jego dostępności dla odbiorców indywidualnych to główny cel przyjętego 23 czerwca 2022 r. rządowego projektu ustawy o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców niektórych paliw stałych w związku z sytuacją na rynku tych paliw" - https://www.gov.pl/web/klimat/ustawa-gwarantujaca-ceny-wegla-i-zwiekszenie-jego-dostepnosci-dla-gospodarstw-domowych-przyjeta-przez-sejm

 

Prosimy aby ustawę rozszerzyć również o pellet.

Prosimy aby gwarantowana cena dla gospodarstw domowcyh/mieszkań została ustalona na poziomie ok. 900 brutto za tonę pelletu.

Dlaczego palący pelletem zostali pominięci w tej ustawie ?

Nas użytkowników piecy na pellet nie stać nas aby płacić 2000 zł i więcej oraz czujemy się zdyskrymiowani.


Karolina Łabajczyk-Mańka    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Karolina Łabajczyk-Mańka do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )