S14 dla mieszkańców Łódzkiego

My, mieszkańcy województwa łódzkiego, oczekujemy dotrzymania słowa przez Rząd RP i dokończenia budowy drogi ekspresowej S14. Trasa - popularnie nazywana zachodnią obwodnicą Łodzi – domknie ring autostrad i dróg ekspresowych wokół stolicy regionu       i wyprowadzi ciężki ruch samochodowy z Łodzi. Z tego samego powodu jest to inwestycja bardzo ważna dla mieszkańców Pabianic, Zgierza, Konstantynowa Łódzkiego oraz Aleksandrowa Łódzkiego i – jednocześnie - kamień milowy w rozwoju infrastruktury transportowej w regionie.

Dodatkowo jest to też szansa i impuls dla dalszego rozwoju Aglomeracji Łódzkiej – tak mocno dotkniętej upadkiem przemysłu włókienniczego w latach 90-tych – tereny inwestycyjne przy drodze ekspresowej staną się magnesem dla przedsiębiorców i inwestorów, między innymi z branży logistycznej. To oznacza także ograniczenie hałasu, czystsze powietrze i poprawę zdrowia mieszkańców. Dlatego uważamy, że droga S14 jest niezbędna dla dalszego rozwoju Łodzi, województwa łódzkiego i dobra jego mieszkańców. Oczekujemy dotrzymania słowa.


Mieszkańcy Łódzkiego    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Mieszkańcy Łódzkiego do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.




Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook