Zostawcie linię 194 w Czerwionce-Leszczynach!

Komentarze

#219

Nie zgadzam się z likwidacja jedynej bezpośredniej linii autobusowej do Knurowa i Gliwic.

Agnieszka Fuchs (Przegedza, )

#220

Bezpośrednie połączenie z Knurowem i Gliwicami jest niezbędne dla mieszkańców gminy. Kategoryczne NIE dla likwidacji linii 194!

Bernadyna Jeziorowska (Przegedza, )

#223

Nie wyobrażam sobie, aby po tylu latach korzystania z udogodnień i możliwości transportu mieszkańców Naszej gminy linią 194 do Knurowa i Gliwic, nagle miała zniknąć z powodu oszczędności?! Radni i sama władza jest od tego, aby reszcie ludności pomagać i zapewniać im jak najlepsze warunki bytowe w gminie, a tym sposobem je tylko utrudniają. Jeśli szukacie oszczędności, zacznijcie od swoich premii. To nie my jesteśmy dla Was, lecz Wy dla Nas i Nasze kategoryczne NIE tej absurdalnej decyzji powinno zostać wysłuchane! Zapamiętamy to podczas następnych wyborów.

Monika Manikowska (Leszczyny, )

#224

Podpisuje, ponieważ chciałabym bez utrudnienia dojeżdżać do pracy.

Roksana Majewska (Czuchów, )

#226

Dojezdzam linia 194 do pracy w Knurowie.Nie wyobrazam sobie aby mogło być inaczej

Magdalena Przybysz-Bartoszuk (Leszczyny, )

#227

Dojeżdżam tym autobusem do pracy w Czerwionce

Marzena G. (Leszczyny, )

#229

Zostawcie linie 194 przeciesz ludzie jedzą do.pracy młodzież do szkół tyle lat był ten autobus i nikomu to nie przeszkadzało a teraz nagle przeszkadza . Choć pomysł że ludzie mieli by jedzic na dwa autobusy bo inaczej nie dojadą do Knurowa czy Gliwic tylko pomyscie też ze nie wszyscy mają samochody naprawde

Barbara Wlazły (Czerwionka-Leszczyny, )

#233

Jestem mieszkanką Czerwionki -Leszczyn i bardzo często korzystam z linii 194. Podpisuje tę petycję ze względu nie tylko na mnie i moich bliskich ale z myślą o innych ludziach którzy korzystają z tej linii żeby dojechać do szkół, pracy, poradni lekarskich itp.

Monika Mozler (Czerwionka-Leszczyny, )

#241

Często korzystam z tego połączenia ! Inaczej nie będę miała jak do pracy dojeżdżać chyba że zakupie dwa bilety miesięcznie i trzeba będzie się przesiadać brak słów !! Kto zwróci nam za dodatkowe koszty !

Anna Zielińska (Leszczyny, )

#253

Zlikwidowanie linii 194 jest największą głupotą!!! Wiele osób dorosłych oraz młodzież jeździ tym autobusem do szkoły i pracy!!! Chyba komuś rozum odebrało podejmując taką decyzję

Eliza Korus (Czerwionka Leszczyny, )

#258

Mądrzejsi ode mnie są przekonani, że to dobry pomysł.

Jan Psota (Bełsznica, )

#266

Połączenia autobusowe do Gliwic są zdecydowanie bardziej potrzebne w gminie, niż Straż Miejska.

Jakub Pawliszyn (Czerwionka-Leszczyny, )

#281

Potrzebuję w łatwy sposób dostać się do pracy

Patryk Szołtysek (Knurów , )

#298

Nie będę mieć dojazdu do szkoły!!!

Mateusz Swierze (Knurów, )

#304

Jeżdżę 194 z Czuchowa do pracy w Knurowie. Już i tak mocno ta linia jest ograniczona. Do szału doprowadzają mnie godziny które dojeżdżają tylko do Szczygłowic. A teraz jeszcze to.

Alina Wawrzynek (Czerwionka-Leszczyny, )

#320

194 jest potrzebne każdy chce jakoś dojechać do pracy/szkoły itd

Andrzej Kotorski (Knurów, )

#326

Podpisuję, ponieważ niedorzecznym jest likwidowanie jedynego bezpośredniego połączenia Czerwionki-Leszczyn z Gliwicami, notabene drugim co do wielkości miastem w niedalekiej odległości od naszej miejscowości. Działanie takie ukazuje obojętność władz lokalnych na potrzeby mieszkańców i ich pogardę na głosy oraz potrzeby społeczności lokalnej.

Marcin Dymkowski (Czerwionka-Leszczyny, )

#329

Mam rodzine w Knurowie i często korzystam z autobusu 194

Agnieszka Olczak (Czerwionka-Leszczyny, )

#331

Ponieważ jest to jedyny autobus jaki mam możliwość dojechać do Gliwic do pracy u do szkoły.Oraz również wiele mam znajomych co są za tym aby 194 zostal. Tak głośno jest o tym żeby nie jeździć autem ,tylko transportami publicznymi! Więc zostawcie 194!

Sandra Moraczewska (Czerwionka, )

#334

194 to jeden z najbardziej obleganych autobusów.

Katarzyna Bąk (Knurów, )

#337

Zależy mi na dotarciu do szkoły!

Anna Breguła (Przegędza , )

#341

Podpisuje, ponieważ jestem studentką Politechniki Śląskiej w Gliwicach i codziennie rano dojeżdżam linią 194 z leszczyny.

Weronika Holewa (Czerwionka-Leszczyny, )

#344

Moi znajomi i przyjaciele bardzo często korzystają z tej linii i nie wyobrażam sobie by jej zabrakło w naszej gminie.

Aleksandra Koszalińska (Czerwionka-Leszczyny, )

#345

Jeżdżę linią 194

Paweł Gołuch (Knurów, )

#346

Jako Radny jestem od początku z pasażerami linii 194. Mam ten komfort, że posiadam 2 samochody a córka jeździ do szkoły w Rybniku ale mam świadomość, że nie wszyscy tak mają...😔

Adam Karaszewski (Czuchów, )

#349

Na terenie Czerwionki-Leszczyn (dokładnie dzielniaca Czuchów) z linii autobusów 194 korzystam wyłącznie. Linie autobusów Jastrzębskich nigdy nie korzystam ponieważ godziny kursów autobusów nie pokrywają się z moim potrzebami dojazdu na Politechnike Śląską na wydział w Zabrzu jak i do Rybnika. Jak mam potrzebę dojechać do Rybnika to korzystam tylko i wyłącznie z pociągu, który jeździ częściej niż autobusy Jastrzębskie.

Natalia Kaczor (Czerwionka-Leszczyny, )

#350

Korzystam tylko o wyłącznie z linii 194, bo pracuje w Gliwicach. Z linii Jastrzębskich nigdy nie korzystam bo nigdy nie spełniali i nie obsługiwali dzielnicy Czuchów i Gliwic jednocześnie.

Iwona Zientek-kaczor (Człuchów, )

#362

Być może nowa linia będzie dla gminy dobra reklama i wprowadzeniem urozmaicenia w zwiedzaniu centrum przesiadkowego w szczyglowicsch.. Natomiast dla ludzi dojeżdżających do pracy i dzieci uczących się poza nasza gmina to po prostu kolejne godziny spedzone na przystankach autobusowych. Odbierając bezpośredni jedyny dojazd nie wiem czym się gmina kieruję wybierając tak kontrowersjne rozwiązanie. Jestem zdecydowanie na nie dla nowego rozwiązania i wnioskuję o pozostawienie bezpośredniego przejazdu na trasie leszczyny gliwice

Zdzislawa Rozycka (Czerwionka leszczyny , )

#369

Linia jest bardzo potrzebna. Pomaga dojechać osobą spoza Gliwic do miasta.

Konrad Furgala (Gliwice, )

#370

Linia 194 jest potrzebna na dojazd dzieci do szkół jak i dorosłych do pracy bez przesiadki i dodatkowych kosztów

Monika Lipska (Czerwionka - Leszczyny, )

#376

Nie wyobrażam sobie dojazdu do Gliwic z dodatkową przesiadką, jest to jedyny autobus którym mogę dojechać bezpośrednio z Czerwionki. Obecnie czas dojazdu zajmuje około 30 minut a po planowanych zmianach ten czas będzie znacznie dłuższy a podróż kłopotliwa.

Patrycja Kus (Czerwionka-Leszczyny, )

#379

Chcę, aby społeczeństwo miało swobodnego połączenie komunikacji miejskiej

Dawid Szczepkowski (Knurów, )

#382

Podpisuje ponieważ często podróżuje pp za tym wiem o wielu osobach dojeżdżających linią 194 do szkół i pracy

Wanesa SzewcUk (Czerwionka leszczyny, )

#383

Brak możliwości bezpośredniego dojazdu do szkoły ZSTI w Gliwicach - przesiadka znacznie wydłuży trasę a mniejsza liczba kursów spowoduje dłuższą podróż. Wzrośnie koszt biletów miesięcznych.

Filip Terelak (Czerwionka-Leszczyny, )

#394

Jeżdżę tym autobusem do pracy, i nie wyobrażam sobie jeżeli będzie ta linia zlikwidowana. Kursy powinny się odbywać na całości leszczyny-gliwice a nie tylko do Szczygłowic bo jest to strata nie dość że czasu to pieniędzy na dwa bilety miesięczne

Patrycja Szmigiel (Czerwionka-Leszczyny, )

#397

Niby jak mamy dostać się teraz do Gliwic ?!

Marta Marciniak (Czerwionka-Leszczyny, )