Stop likwidacji parku linowego w Jaśle

Stop likwidacji parku linowego w JaślePanie Burmistrzu w imieniu mieszkańców Jasła składamy petycję dotyczącą likwidacji parku linowego, który jest ważny szczególnie dla mieszkańców Jasła w okresach wiosennym, letnim, a nawet jesiennym. Tętnił on życiem, mieszkańcy korzystali całymi rodzinami począwszy od dzieci po seniorów. Dlatego też zwracamy się z prośba o nielikwidowanie parku linowego i wycinanie wszystkich drzew mimo niekorzystnych wyników ekspertyzy dendrologicznej.

Od lat widzimy postępującą degradacje sportu w naszym mieście mimo wielkich haseł i banerów „Jasło klimat dla sportu”. Przykładem może być fakt, że młodzież naszego miasta skutecznie rozwija swoje zainteresowania sportowe w miastach sąsiednich.

W związku z tym wzywamy Pana do podjęcia konkretnych kroków, mających na celu niezwłoczne rozwiązanie zaistniałego problemu:1.Wstrzymanie wycinki drzew, wstrzymanie likwidacje parku linowego

2. Prosimy o inną niezależna ekspertyzę dendrologiczną, eksperta spoza woj. podkarpackiego wyłonionego w drodze przetargu publicznego.

3.Modernizacja parku linowego,aby rodziny z dziećmi i seniorzy mieli możliwość spędzania wolnego czasu.

4.Modernizacja tor BMX i zakup nowych rowerów.Wierzymy, że Pan Burmistrz zrozumie nasze postulaty i podejmie jak najszybciej satysfakcjonującą nas decyzję.

Mieszkańcy Jasła są zaniepokojeni zaistniała sytuacją i oczekują natychmiastowej reakcji. Jesteśmy przekonani, że dzięki odpowiednim działaniom, możemy wspólnie rozwiązać ten problem.Z poważaniem,
Krzysztof Czeluśniak klub RMJ „Jaślanie”


Krzysztof Czeluśniak klub RMJ „Jaślanie”    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Krzysztof Czeluśniak klub RMJ „Jaślanie” będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Numer telefonu nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...