Strefa Rokendrola Wolna Od Angola i Dr Wilczur wiecznie żywi! Żądamy powrotu audycji na żywo!

Żądamy powrotu Strefy Rokendrola Wolnej Od Angola w Trójce Polskim Radiu z Dr Wilczurem na żywo i jej emisji o wcześniejszej porze jak to było do tej pory (ze środy na czwartek w godz. 00.00-2.00) lub przesunięcia jej na inny dzień w "ludzkich" godzinach. Audycja została nagle i bez żadnej wcześniejszej informacji przesunięta na godz. 2 w nocy, a co gorsza odtwarzana jest "z puszki". Jej kwintesencją była nie tylko ogromna wartość muzyczna i lingwistyczna, ale przede wszystkim interakcja ze słuchaczami. Zabierając prowadzącemu możliwość rozmowy na żywo zabijacie to, co najważniejsze. Radio od zawsze opierało się na rozmowie i interakcji z ludźmi po drugiej stronie radioodbiornika. Strefa Rokendrola Wolna Od Angola przeszła dotychczas wiele perturbacji, ale za każdym razem o nią walczyliśmy. Tak będzie i tym razem! Podpisujcie się, im nas więcej tym lepiej!

SRWOA i Dr Wilczur wiecznie żywi!

wilczur1.png


Katarzyna Renkiel    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Katarzyna Renkiel do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...