List poparcia w sprawie Jakuba Gajdy

Studenci i sympatycy Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie                                        Kraków, 13 XII 2021r.  

                                                                       Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie
prof. dr hab. Piotr Borek

    Jako studenci i sympatycy Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie zwracamy się z prośbą o – na ile to możliwe – szybkie wyjaśnienie w atmosferze jawności i wzajemnego zaufania sprawy naszego Kolegi studenta Jakuba Gajdy.

    Z dostępnych informacji wynika, że Jakub Gajda został zawieszony w prawach studenta wyłącznie na podstawie anonimowego donosu. Sama anonimowość doniesienia, nie mniej niż ujawnione w mediach niektóre jego szczegóły budzą najwyższe wątpliwości co do tego, czy wdrożone wobec Jakuba Gajdy postępowanie jest uzasadnione.    

    Dotychczasowa postawa naszego Kolegi, jego ogromne zaangażowanie w prace społeczne i naukowe, a także w ideę samorządności studenckiej pozwalają nam na wyrażenie pełnego zaufania dla Jakuba Gajdy i jednocześnie sformułowanie prośby do Jego Magnificencji o przywrócenie Jakubowi Gajdzie pełni jego praw. Prosimy również o rozważenie możliwości wystosowania do organów ścigania stanowiska wspierającego Jakuba Gajdę w toku ewentualnych czynności procesowych (o ile takie będą podejmowane), w tym także z użyciem niniejszej petycji.  

                                                                       Z poważaniem

                                                                    my, niżej podpisani, 

 


Studenci Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Studenci Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )