SULECHÓW GMINĄ PRZYJAZNĄ ZWIERZĘTOM

80592444_2530915057150891_5495387625617358848_n.jpgSzanowni Państwo.

Nasza gmina corocznie uchwala program przeciwdziałania i zapobiegania bezdomności zwierząt. Środki finansowe skierowane są w szczególności na utrzymanie i leczenie zwierząt przebywających w schronisku. W żaden sposób nie rozwiązuje to problemu bezdomności zwierząt. Jedyną i skuteczną metodą przeciwdziałania bezdomności zwierząt jest  zmniejszenie jej populacji poprzez kastrację/sterylizację zarówno wolno żyjących kotów (kotka może mieć trzy mioty w roku, średnio po 3 maluszki) jak i zwierząt właścicielskich, (często przez nich porzucanych).  Wzrost kosztów związanych z utrzymaniem zwierząt w schronisku, w żaden sposób nie poprawia ich  sytuacji. Należałoby zadziałać zanim zwierzęta z Gminy Sulechów trafią do schroniska. Wprowadzenie czipowania również zwierząt właścicielskich pozwoli na ich identyfikację . Tylko skuteczne działania prewencyjne pozwolą na poprawę sytuacji zwierząt  i zmniejszenie stale  rosnących kosztów ich utrzymania w schronisku. BĄDŹMY GMINĄ PRZYJAZNĄ ZWIERZĘTOM. Czy jesteś za zwiększeniem środków finansowych  na kastrację/sterylizację zwierząt wolno żyjących oraz  objęciem  kastracją/sterylizacją  również zwierząt właścicielskich, wprowadzeniem czipowania w celu identyfikacji zwierząt ? Bardzo proszę o podpisy i UDOSTĘPNIANIE. TYLKO RAZEM MOŻEMY ZMIENIĆ LOS TYCH MNIEJSZYCH W GMINIE SULECHÓW. PROSZĘ PAMIĘTAĆ O POTWIERDZENIU ZŁOŻONEGO PODPISU, LINK WYSYŁANY NA PODANEGO E-MAILA.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam DOROTA do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...